WTF?
     
Стан речей у Броварах на сьогодні

 18-го квітня під головуванням заступника міського голови, Лариси Виноградової відбулась розширена оперативна нарада з керівниками виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств міста й територіальних органів, центральних органів виконавчої влади, повідомляє офіційний сайт Броварської міськради. Були розглянуті питання життєдіяльності міста.

 Минулого тижня зареєстровано 46 випадків захворювань на ГРВІ та грип, 50 % - діти (взагалі до лікарів первинної допомоги звернулось 1280 дітей), 20 випадків захворювань - на пневмонію. За підсумками 1 кварталу поточного року, у Броварській центральній лікарні на стаціонарі пролікувалось 779 пацієнтів, що складає 142 % від наявних ліжко-місць.
 
  Цього тижня заплановано розпочати медичний огляд ветеранів війни вдома дільничними терапевтами та сімейними лікарями (зробити ЕКГ та аналіз крові). Що стосується пенсіонерів, то вони отримали виплати по 18 квітня включно.
 
Комунальне підприємство «Броваритепловодоенергія» промило теплосистеми у 24 багатоквартирних будинках. Наразі триває капітальний ремонт теплових мереж по вулиці Металургів. На поточному тижні буде продовжено нанесення дорожньої розмітки на автошляхи.
 
 23-го квітня планується провести черговий День довкілля, а також відбудеться ярмарок товарів продовольчої і непродовольчої групи.
 
 Станом на 18-те квітня у Броварах зареєстровано 5126 переселенців з тимчасово окупованих територій України.