WTF?
     
Броварський "Юніон" нокаутував ФК "Селтік"

16.04.2016 року в суботу в м. Бровари на запасному полі СК "Спартак" пройшла товариська зустріч між місцевим ФК "Юніон" та ФК "Селтік" (с. Русанів-Кулаженці). 
В рамках підготовки до нового сезону ФК "Юніон" кожних вихідних приймає футбольні команди Броварського району. Цього разу броварчани запросили до свого міста футболістів з сел Русанів та Кулаженці.

 
Весь матчпроходив за територіальної та ігрової переваги "юніонівців". Вже на одинадцятій хвилині першого тайму відкрив рахунок гравець ФК "Юніон" Віктор Загура. Пресинг броварчан не припинявся, які за дві хвилини забили два голи - на 18-й хвилині відзначився Роман Чуняк, а на 19-й хвилині - Владислав Улько. На 26-й хвилині матчу "юніонівець" Олександр Яковенко забиває четвертий гол для своєї команди і робить рахунок непристойним для гостей. Гості через хвилину після голу відіграли один м'яч, але це був максимум, на що вони спромоглися в цьому матчі. На останній хвилині першого тайму Віктор Загура оформлює дубль та робить рахунок 5:1 на користь броварчан.

 

В другому таймі тренер "Юніону" дав можливість пограти резерву та, навіть, вихованцям ДЮФК "Юніон", які не тільки не поступалися дорослим суперникам, а й часто їх перегравали. Чергова атака призвела ще до одного забитого голу. На 72-й хвилині матчу у ворота ФК "Селтік" залетів м'яч від гравця "Юніону" Віталія Курченка. 
Матч так і закінчився з рахунком 6:1 на користь броварчан, які продемонстрували не тільки зібраність та хорошу гру, а й вперше за останній час свою дисциплінарність.

Фото: Ганна Кучеренко