WTF?
     
Броварські школяри у столичному приймальник-розподільнику

З метою попередження вчинення злочинів дітьми та стосовно них, профілактики бездоглядності та інших негативних явищ, працівникиювенальної превенції Броварського відділу поліції відвідали з учнями міських шкіл приймальник-розподільник для дітей Головного управління Національної поліції у місті Києві.

До приймальника-розподільника поїхали учні 7-9 класів, деякі з яких вже перебувають на обліку в поліції, адже, не дивлячись на свій юний вік, вже встигли порушити Закон.

 

Під час екскурсії співробітники розподільника ознайомили школярів з умовами перебування в даній режимній установі дітей, які вчинили правопорушення у віці 11 - 18 років та розповіли про відповідальність за скоєне.

Також правоохоронці показали капличку приймальника-розподільника, розповіли про святих покровителів, які зображені на іконах, про церковний устрій і правила.

Після закінчення екскурсії учні подякували поліцейським за цікаву та важливу інформацію і можливість побачити яка відповідальність настає внаслідок вчинення необдуманих вчинків.

Броварський ВП ГУНП в Київській області