WTF?
     
Прес-конференція громадської організації «Молодь ДемАльянсу»

  У понеділок, 11 квітня, відбулася прес-конференція броварського осередку громадської організації «Молодь ДемАльянсу». Активісти об’єднання розповіли про свою діяльність та презентували новий проект.

  Молоді спікери – голова Всеукраїнської організації «Молодь ДемАльнсу» Юлія Литвиненко та голова броварського осередку об’єднання Марина Олійник – зазначили, що молодь Броварів не стоятиме осторонь формування молодіжної політики у місті. Юлія розповіла, що «Молодь ДемАльянсу» є всеукраїнською громадською організацією, яка захищає соціальні, політичні, економічні, творчі та національно-культурні інтереси молоді.

 Також дівчата повідомили, що продовжуватимуть минулорічний проект BrainEvent – мотиваційну платформу «Молоді ДемАльянсу», що створює можливості для обміну ідеями і досвідом через продуктивну працю і творчий розвиток. Платформа має чотири основні напрямки: ForMaT.A (розвиток особистості завдяки відвідуванню лекторіїв, майстер-класів, освітніх програм, тренінгів), Speaking Club (розмовний клуб англійської мови), літературний океан (літературні читання та вечори), KiwiKino (кінопокази та дискусії).

  Цієї суботи у ТРЦ «Термінал» має відбутися фестиваль Bravokids, співорганізатором якого є «Молодь ДемАльнсу».

За матеріалами видання "Маєш право знати"