WTF?
     
ФК "Юніон" - ветерани проти молодих

 08.08.2015 р. наша команда в рамках 10-го туру чемпіонату Броварського району повинна була приймати ФК «Колос»-2 (В.Димерка), але на прохання гостей цей матч було перенесено. Щоб не втрачати ігровий день було вирішено запросити ветеранів «Юніона» та провести товариську зустріч. Доукомплектувавши ветеранів декількома новачками, матч був розпочатий. З самого початку ініціативою заволоділи більш старші «юніонівці», вони й відкрили рахунок. Олексій Ковтун реалізував пенальті, після гри рукою в карному майданчику. Майже відразу було відновлено паритет 1:1, після удару під поперечину Ярослава Калініна.

І знову гол ветеранів, Руслан Семенець забиває, але м’яч не зараховано, перед цим зафіксовано гру рукою у нігерійського легіонера Адедірана, який грав за ветеранів. Через деякий час після навісу з кутового ветеранської команди Віталій Науменко з гострого кута робить навіс і Бариш Сариджа головою замикає цю передачу-2:1. І знову ненадовго, Валентин Паневін потужним ударом робить рахунок 2:2. Так і закінчився перший тайм.         

 Другий проходив на зустрічних курсах, але більш вдалим він виявився для «Юніон-ветеран», гравці якого спромоглися ще тричі вразити ворота «Юніона», не пропустивши в свої. Відзначилися: Руслан Семенець, Анатолій Ященко та Адедіран Коладе. Також було ще по одному незарахованому голу. Отже, остаточний рахунок 5:2 на користь ветеранів.

 

Після цієї гри було прийнято рішення дозаявити деяких ветеранів на чемпіонат Броварського району, до вже граючих Ковтуна, Сариджі та Семенця приєднаються Никитенко Валерій та Плотніков Віталій, які будуть допомагати своїм досвідом становленню гри в команді. А молодшим треба більш працювати на тренуваннях та віддаватися у грі,тому що деякі гравці далекі навіть від своїх мінімальних кондицій.

 В середу граємо 2-й тур 2-го кола чемпіонату Броварів з ФК «Титан», а у суботу на нас чекає виїзд на гру з ФК «Єдність» (Літки) в рамках 11 туру чемпіонату Броварського району.