WTF?
     
Аби викрасти авто, броварчанин у сусідньому дворі поцупив акумулятор з іншого автомобіля

Поліцейські затримали жителя Київщини на місці злочину. Розпочато два кримінальні провадження: за крадіжку та незаконне заволодіння транспортним засобом.

Близько третьої години ночі до Дніпровського управління столичної поліції надійшло повідомлення про те, що біля будинку на вул. Алма-Атинській невідомий викрав речі із автомобіля. Поліцейські, які виїхали за адресою, затримали крадія на місці злочину.

Правоохоронці встановили, що 18-річний мешканець Броварів кілька хвилин тому в сусідньому дворі намагався викрасти автомобіль «ВАЗ-2101». Зламавши замки дверей та запалення «Жигулів», парубок не зміг завестиавтівку, оскілька там не було акумулятора. Однак це не зупинило його: біля сусіднього будинку зловмисник побачив аналогічний «ВАЗ», однак викрасти його не зміг. Не довго думаючи, він зняв акумулятор і вирушив до попередньої автівки.  Із чужим акумулятором у руках невдаху затримали поліцейські.

Слідчим відділом Дніпровського управління столичної поліції відкрито кримінальні провадження за ст. 185 (Крадіжка) та 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України. У ході досудового слідства будуть з’ясовані всі обставини та мотиви, що спонукали парубка до вчинення злочинів. Затриманий знаходиться під вартою.

Відділ комунікації Головного управління Національної поліції у місті Києв