WTF?
     
Залишок в броварському бюджеті (ВІДЕО)

 У соцмережах з'явилося повідомлення, що у " у бюджеті Броварів є вільні залишки у розмірі 4,5 млн грн. І кошти будуть ще", про це повідомила депутат БМР, лідер місцевого "ДемАльянсу", Аліна Дяченко.

Лідер броварського "ДемАльянсу" , Аліна Дяченко.
Є пропозиції, як доцільно використати кошти: стовідсоткове фінансування закупівлі миючих засобів у школах і садочках, щоб звільнити батьків від цієї данини; повноцінне фінансування громадських формувань для громадського порядку, забезпечення патрулювання міста ввечері та вночі; встановлення якісного освітлення на нерегульованих пішохідних переходах; вкладання коштів у розробку проекту нової школи або дитячого садочка, або проект добудови приміщень до існуючих освітніх закладів. Окрім того, гроші пропонується вкладати в розробку комплексної схеми дорожнього руху у місті, щоб оптимізувати поточну ситуацію; уремонт міжбудинкових проїздів та багатоквартирних будинків, які його потребують.

 Серед броварчан почалась дискусія. Хтось пропонує свої ідеї, хтось заперечує вже - запропоновані. Наприклад, користувачі пропонують витратити певну суму на міст на Торгмаші та на ремонт парку "Перемога".

 А ось пункт про фінансування ГО у декого викликає подив, мовляв чому громадськість має виконувати роботу поліції, ще й додатково сплачувати за це. Проте не всі такі категоричні, хтось вважає це доцільним, як і освітлення пішохідних переходів. Серед нагальних тем облаштування міста дощовими зливами та ремонт пішохідних доріжок. Дехто вважає, що потрібно вкладати в культуру: музикальне училище, концертний акустичний зал, театр, камерний хор тощо. Хтось пропонує відремонтувати школи.

 У будь-якому разі, це лише побажання, більш предметна розмова буде, коли буде відомо скільки конкретно залишиться в броварському бюджеті. Сподіваймося, що тоді, буде предметна дискусія з громадою, що для міста на першому місті. З іншого боку радує тенденція, повідомляти броварчан про надлишкові кошти.

Стаття підготовлена за матеріалами соціальних мереж та видання "Трибуна-Бровари"