WTF?
     
У Броварах розчищають місце під "алею кохання" (ВІДЕО)

 Уранці 12-го квітня спецвідділ з благоустрою Броварської міської ради розпочав демонтаж незаконно встановлених гаражів на вулиці Короленка поблизу будівельного майданчику (ЖК "Palladium").

 За словами депутата від "Солідарності" Ірини Веремчук, яка відповідає за даний виборчий округ, власників гаражів належним чином проінформували. Останнє попередження було тиждень тому. Проте без сутичок та сварок не обійшлося.

IMG_5470

 Очевидці повідомляють, що під час демонтажу, співробітник спецвідділу розбив телефон власниці. Жінка намагалася зафіксувати дії спецвідділу. Водночас інші власники виносили своє майно з гаражів. Автокрани вантажили металеві конструкції на платформи. Здебільшого ситуація була спокійною.

 За словами депутата Веремчук, жителі розуміють необхідність демонтажу, однак переймаються, через розростання будівництва ЖК «Паладіум», який зводиться буквально в кількох метрах і якому не вистачає частини землі для подальшого будівництва.

IMG_5468

 Пані Веремчук говорить, що у відділі капітального будівництва БМР запевняють, що про виділення цієї ділянки для ЖК «Паладіум» не йдеться. Мовляв, ця ділянка готується під облаштування т.зв. "алеї кохання". Т.в.о. нач. спецвідділу Олег Єжаков сказав, що на цій території незабаром буде демонтовано й погреби, розташовані на прибудинкових територіях.

 Стаття підготована за матеріалами ресурсу "Маєш право знати"