WTF?
     
Броварчани проти мийки та АЗС під власними вікнами

 Будівництво мийки та АЗС, проти якої протестували жителі ЖК "Шоколад" припинилось. Декларація будівельних робіт відкликана. Припиненню активно посприяли активісти Андрій Лопатюк та Олександр Резнік. Хтось вбачає в цьому добру новину й вітає однодумців з маленькою перемогою. Дехто ставиться до новини з недовірою, і вбачає в ситуації тонкий розрахунок, адже бетон під мийку повністю встигли залити.

 Отже, тепер він має відстоятись два тижні-місяць. "Якось дуже вчасно... забрали декларацію, не тиждень тому, як обіцяли, а тільки в п'ятницю, коли... долили весь бетон. Тепер... є місяць, щоб подати позов до суду, а потім... відновити будівництво".  Тож активісти вже жартують про план "Б". Є і третя сторона, яка не розуміє чим і кому заважає мийка, але меншості пропонують розвивати інфраструктуру під власними вікнами.

 Поки готувалася стаття, мешканці району повідомили, що знову приїхав "міксер" і знов заливає бетон. Отже, мудрішим виявився той, хто запідозрив голову міської ради в улюбленій тактиці - усіх заспокоїти та зробити як потрібно. Хоча броварчани висувають два варіанти: мер не поважає містян, або забудовник - мера.