Броварські «Капрали» взяли реванш у переяслав-хмельницького «Удару»

У неділю, десятого квітня, відбулася друга гра півфіналу чемпіонату Київської області з баскетболу. На майданчику БСШ №7 вдруге зустрілися броварські «Капрали» та переяслав-хмельницький «Удар». Команди боролися за вихід у фінал чемпіонату. Нагадаємо, у першій півфінальній грі переміг «Удар».

Перевагу над суперником ще у першій чверті здобули броварчани. На шостій хвилині, коли «Капрали» взяли тайм-аут, рахунок на табло був 21:14 на користь господарів майданчику. За подальші дві хвилини чверті «Удар» так і не збільшив кількість своїх очок. Перша чверть закінчилася з рахунком 36:16 на користь «Капралів».

У другій чверті гравці «Удару» знайшли у собі сили на деякий час зрівняти рахунок, однак вибитися у лідери їм так і не вдалося. «Капрали», навпаки, поступилися своїм суперникам, хоча на шостій хвилині табло показувало рахунок 45:31 знову-таки на їхню користь. До кінця другої чверті вони заробили ще три очка, а «Удар» – ще дев’ять.

У третій чверті обидві команди не поступалися одна одній кількістю очок. Чверть закінчилися з рахунком 75:60 на користь «Капралів». В останній чверті броварчани закріпили за собою звання беззаперечного лідера гри. Вже на п’ятій хвилині на їхньому рахунку біло 85 очок, у той час, коли в «Удару», – 67. За подальшу хвилину «Капралу» зарахували ще 7 заслужений очок. Зрештою, гра закінчилася з фінальним рахунком 96:76.

Таким чином перемогу у другій півфінальній грі чемпіонату здобули броварські «Капрали». Наступної неділі команди знову зустрінуться, проте вже – на майданчику «Удару». Аби вийти у фінал, необхідно мати дві перемоги, а на рахунку «Капралів» і «Удару» по одній перемозі.

Тренер «Капралів» Олексій Кузнєцов так прокоментував результат другої півфінальної гри:

- Це був матч-відповідь, друга гра у півфіналі. Сьогодні ми гарно налаштувалися на перемогу, була непогана тренерська тактика і неймовірна підтримка залу. Наші хлопці перемогли з великою різницею у рахунку. Залишився ще один матч. Сподіваюся, що й наступного разу переможемо.