WTF?
     
Статистика за 01-08.04.2016 від Броварської поліції

За період з 01 квітня по 08 квітня 2016 року до Броварського відділу поліції надійшло 60 заяв та повідомлень громадян про кримінальні правопорушення та інші події, з них 23 – з ознаками кримінальних правопорушень.

Так, на території міста Бровари зареєстровано: 13 - тілесних ушкоджень, 21- крадіжка майна громадян, 2- шахрайства, 4 - ухилення від сплати коштів на утримання непрацездатних батьків, 1- самогубство, 2- факти незаконного заволодіння транспортним засобом, 1- грабіж, 1- самоправство, 11 – фактів раптових смертей.

На дорогах міста Бровари сталося 8 дорожньо-транспортних пригод без травмованих.

Броварські поліцейські закликають водіїв не сідати за кермо напідпитку!

Сідаючи за кермо автомобіля в нетверезому стані, дехто навіть не замислюється – небезпека близько! Адже керування автомобілем вимагає особливої пильності та розважливості, що цілком не сумісне з випитою чаркою! Відтак постраждати може не тільки сам водій автомобіля, а й той, хто проїжджатиме чи проходитиме поруч.

Як показує статистика з вини п’яних водіїв трапляється надто багато аварій, частина з яких закінчується фатально, а все тому, що люди забувають про небезпеку, яку несе некерований автомобіль.

Поліцейські звертаються до всіх водіїв та небайдужих громадян! Ні в якому разі не сідайте за кермо напідпитку, якщо ви бачите, що людина, перебуває у стані алкогольного сп’яніння і намагається сісти за кермо транспортного засобу, завадьте йому це зробить, адже це збереже не тільки його життя, а й життя та здоров’я інших учасників дорожнього руху.

Телефони чергової частини Броварського відділу поліції : 102 або (04594)- 5-34-04, 4-04-80

Броварський відділ поліції