WTF?
     
Ситуація з садочками в Броварах не катастрофічна
 Практично 2 роки у Броварах будували новий дитячий садочок "Казка", який розташовано на території ЖК "Лісовий квартал" по вулиці Чорновола. І ось нарешті будівництво завершено, повідомляє ресурс "Правда Тут", залишились тільки внутрішні роботи та обладнати приміщення. На вересень поточного року заплановано відкриття садочка.
 
 "Казка" може прийняти 120 діток, це шість груп у кожній по 20 малюків. Але життя диктує свої умови, звісно прийматимуть набагато  більше, переконує заступник міського голови, Лариса Виноградова. 

- За правилами, у групі має бути 20 дітей. Ми будемо приймати по 25-30. - Народжуваність у Броварах росте (місто за рівнем народжуваності займає третє місце у Київській області), окрім того, тут проживає 5080 біженців, з них 1247 – діти. Їм також потрібні місця у садочках і школах. Через це, групи набиратимуть максимально.

 Окрім того, чиновниця повідомила, що наступного року повинен відкритися ще один садочок на 145 місць у  житловому комплексі "Шоколад", будівництво якого компанія "БЗБК" розпочала у 2015 році. Також очікується відновлення роботи ще одного закладу. Будинок дитячої та юнацької творчості має переїхати в інше місце, будівельна компанія "Атлант" збудувала нове приміщення по вулиці Грушевського, 21- А. Отже, вивільниться приміщення для дитячого садочка "Оленка", роботу якого хочуть відновити.

 У Броварах багато дитячих садочків, які не функціонують. Наприклад, "Чебурашка" (Постишева, 1А) давно не є закладом освіти. Приміщення викуплене і наразі його повернути вже нереально.  Подібна ситуація з колишнім садочком «Півник» по вулиці Київській. Спочатку він належав Обленерго, потім там був офіс Партії Регіонів, а зараз там розмістився реабілітаційний центр батальйону "Донбас". Ці приміщення тепер не комунальна власність міста, у них є приватний власник. 

- За всіма  рішеннями суду приміщення дитячого садочка «Трембіта» (Незалежності, 8-А) і садочка по вулиці Гагаріна, 14-А належать міській владі, але, на жаль,  завод "БЗБК" не хоче передати нам потрібні документи. Тому ми не можемо планувати діяльність чи перебудову цих садочків, - розповідає Лариса Виноградова.

ДНЗ "Трембіта" зараз функціонує, проте він доступний лише для працівників компанії. Компанія не розраховує за свій кошт утримувати дітей, батьки яких не є працівниками "БЗБК". Також, там розміщена одна приватна структура - ДНЗ "Олександра". Зараз у закладі "Трембіта" функціонує шість груп дітей, а могло б функціонувати 12.

Адже у другій частині приміщення – там, де був пенсійний фонд, - групи не облаштовані. Проте у цілому ситуація із садочками у Броварах не катастрофічна, - підсумовує Виноградова. 
 
Стаття підготована за матеріалами ресурсу "Правда Тут".