WTF?
     
Звітний тур чемпіонату міста з футзалу відбувся без деяких команд
  Після більш ніж чотирьох місяців щотижневих змагань чемпіонат міста Бровари з футзалу підійшов до кінця. У суботу, дев’ятого березня, у СК «Світлотехнік» відбулися матчі останнього звітного ХIV туру серед команд-учасників Першої ліги. Учасники Вищої ліги поки що і надалі змагатимуться за перемогу. Нагадаємо, перші зустрічі у рамках чемпіонату міста з футзалу Вrovsport пройшли 22-го листопада минулого року.

  Цього разу вперше за історію чемпіонату більша частина команд-учасників не з’явилася провести вирішальні матчі. З шістнадцяти футбольних клубів Першої ліги на майданчик вийшли лише шість. Зазначимо, що напередодні «Зінгер» за власним бажанням залишив чемпіонат. Чому на останній тур не з’явилася решта команд, не відомо.

  Футбольним клубам, що з тих чи інших причин пропустили матчі, було присуджено технічну поразку. Таким чином, навіть не виходячи на майданчик, перемогу здобули «Беркут-2», «Тайгер», «Юніон» і «Авалон». Технічний рахунок ігор, що так і не відбулися, – 3:0.

  Серед команд, яким все-таки вдалося зіграти з своїми суперниками, лідером за кількість забитих м’ячів стала «Асканія Флора». Команда влучила аж дев’ять разів у ворота «Терміналу». Сім голів забили гравці «Епіцентру К44», у той час, коли їхній суперник, – лише один. Ще одну перемогу з рахунком 5:1 здобув «Елефант».

  Поки одні чи то засмучувалися через те, що гра не відбулася, чи то раділи технічній перемозі, інші не витрачали час даремно. Так, наприклад, ФК «Юніон» і ФК «Тайгер» вирішили зіграти товариський матч і зайвий раз підготуватися до подальших ігор. Помітним лідером у цій зустрічі були гравці «Тайгеру». На перших хвилинах матчу вони забили два голи. Далі події розвивалися стрімко. Одна за одною команди влучали у ворота суперника. Легко та невимушено забили декілька м’ячів і «юніонівці». Як зазначив Президент ФК "Юніон" Руслан Семенець, «два ветерани забили по два голи».

  Зазначимо, що вже вкотре не змогли зібратися достатнім складом гравці «Юніону». Цього разу на вирішальний матч прийшли лише п’ятеро футболістів разом із президентом клубу. Якби «юніонівців» прийшло на одного менше, хлопцям не зарахували технічної перемоги.

  Завершальним етапом чемпіонату з футзалу серед команд Першої ліги стали стикові матчі за остаточний розподіл місць у турнірній таблиці, які відбулися 10-го квітня.

В неділю 10.04.2016 року в стиковому матчі за 9-те та 10-те місця зустрілися ФК "Юніон" та ФК "Елефант". Програючи з рахунком 0:2, юніонівці піднатужились та не тільки вирівняли рахунок до 2:2, а і забили переможний м'яч у ворота "Елефанта". За "Юніон" в цьому матчі відзначились Хабулов Лаша, Руденко Ігор та кращий бомбардир команди Сариджа Бариш. 

Результати матчів ХIV туру команд Першої ліги:
ФаворитБеркут-2 технічна поразка "Фавориту"
Елефант Зоря  5:1
Тайгер Транзит технічна поразка "Транзиту"
Дрім Тім – Юніон технічна поразка "Дірм Тім"
Авалон Зінгер технічна поразка "Зінгеру"
Епіцентр К44 Юнісеф 7:1
Термінал Асканія Флора 5:9
Результати матчів команд Вищої ліги:
Легіонер – ВегаСпорт 3:3
Шторм-Флагман – Тріумф технічна поразка "Тріумфу"
Атлетик – ЮСКО 8:5
Беркут – Барс 3:2