WTF?
     
Броварська "Свобода" не забула зради свого однопартійця

 9-го квітня о 14:00 у приміщенні броварського міського клубу депутат Василь Кочубей мав прозвітувати перед виборцями округу № 13 про роботу міської ради, повідомляє ресурс «Маєш право знати». Проте зустріч не відбулась. До зали увійшли колишні однопартійці депутата. «Свободівці» так і не пробачили Василю Кочубею зради. Вони вивели його на вулицю, де вкинули у сміттєвий бак.

  

 Нагадаймо, що депутати місцевих рад щорічно звітують перед виборцями про власну діяльність. В. Кочубей, який очолив земельну комісію, вирішив зробити це раніше й зустрітися з людьми 9-го числа в актовій залі Міського клубу (Гагаріна, 6).

До зустрічі в залу, де перебували лише депутат та його охоронець, зайшли «свободівці» та молодь з ВГО “Сокіл”, які вимагали, щоб В. Кочубей склав мандат: “ти зрадив своїх побратимів, пиши заяву!” – неодноразово повторили молоді люди. Депутат відмовився, почалася штовханина. У сутичку втрутився охоронець та наніс кілька ударів «свободівцям».

 

Молодикам вдалося вивести В. Кочубея у двір музею,  вони вкинули його у сміттєвий бак, обклеєний його світлинами. Незабаром з приміщення вийшов і охоронець депутата. Він  дістав з автомобіля металеву телескопічну палицю (“телескоп”), якою завдав кілька ударів по  активістах “Соколу” і “Свободи”. «Свободівці” також нанесли йому кілька ударів у відповідь, та розсікли голову у кількох місцях.

 В. Кочубей невдовзі невдовзі виліз із баку та намагався втекти подалі. Охоронець потягнув його до проїжджої частини вул. Гагаріна. Чоловіки намагались зупинити автівку, але жодна не зупинилась.

 

Тоді, охоронець намагався захопити чужий автомобіль з водієм у салоні, який випадково паркувався неподалік. Кілька хвилин чоловік вимагав у водія вивезти депутата із зони ризику, проте водій відмовлявся, паралельно авто блокували “свободівці”. Невдовзі охоронець дістався власної машини та вивіз голову земельної комісії на ній.

Поліція прибула на місце пригоди лише за 15 хвилин після того, як все скінчилося. Наразі Василь Кочубей дає свідчення у відділку броварської поліції.

- Чому так радикально "Свобода" з'ясовує стосунки з колишніми однопартійцями? - питаємо в лідера броварської "Свободи", Олега Шевчука. -  Можливо є більш цивілізовані методи: суд, загальні збори, адже це якась козаччина.

- В. Кочубей пройшов у депутати від нашої партії. У нас є свій партійний статут, засади, положення. Завдяки партії він став депутатом, але сам пішов іншим шляхом. Тільки через рік після виборів ми можемо його відізвати, тобто в жовтні. Усі депутати "Свободи" підписують внутрішнє положення: якщо виходиш з партії, ти повинен здати депутатський мандат. Зараз В. Кочубей заявляє, що складати мандат не буде. Ми та його виключили з партії, але депутатом він усе одно лишається.

- Усе таки, чому так жорстко партія поводиться з колишніми членами?

- Ми не планували силових сценаріїв. Була провокація з боку охоронця. Ми зайшли попросили Васю написати заяву про складання депутатського мандату... Він сказав, що писати не буде. Коли його попросили вийти з приміщення, охоронець ударив нашого хлопця й усе почалося.

- Тобто ви вважаєте, що це була провокація, а не захист клієнта?

- Точно не скажу, що було в нього в голові, але бійку почав охоронець. Він міг встати, загородити В. Кочубея, а він просто почав розпускати руки.

- Поліція вам щось пред'явила?

- Ще ні, можливо у понеділок щось пред'явить.

Тож як розгортатимуться події, ми незабаром дізнаємося.

Стаття підготована за матеріалами ресурсу «Маєш право знати».