WTF?
     
Броварський центр реабілітації інвалідів "Прагнення" на зустрічі з Ніком Вуйчичем (ВІДЕО)

За сприяння Іваненка Олега разом з Міжнародним фондом «Янголи Миру» та ГО «Всеукраїнська організація "Дружина офіцера"» 07 квітня 2016 року о 19:00 на НСК «Олімпійський» відбулась зустріч людей з обмеженими можливостями з Броварського реабілітаційного центру «Прагнення»  з людиною-легендою Ніком Вуйчичем. 

Броварський центр реабілітації інвалідів "Прагнення"
 
"Прагненці" збираються на НСК "Олімпійський"

Життя Ніка Вуйчича схожа на міф, красиву, повчальну, але нереальну історію. Хлопчик, що народився без рук і без ніг, до 34 років став всесвітньо відомим мотиваційним оратором, щасливим чоловіком і батьком. Він об'їздив півсвіту. Він виступав на стадіоні, а 110 тисяч чоловік його слухали. Хіба так буває? Буває. Якщо щодня здійснювати маленький подвиг.

Візит Ніка Вуйчича в будь-яку країну - явище, яке привертає до себе величезну увагу. Ім'я Ніка добре відомо по всьому світу. Він був героєм телешоу Опри Уїнфрі, про нього знімали передачі і фільми BBC, CNN, ТКС, його книги видавалися мільйонними тиражами, Нік зустрічався з 13-ма президентами і прем'єр-міністрами ряду країн, куди він приїжджав.

Бачачи чоловіка без рук і ніг, люди не приховують шоку. Косі погляди, шепіт за спиною, усмішки - Нік на все відповідає посмішкою. «Все через "сигарєти"» - каже він. А над дітьми жартує: «Я просто не забирався в своїй кімнаті ...». «Божевільний» - думають багато, дивлячись, як Нік лавірує на серфі, або стрибає з парашутом. Нік грає в футбол, теніс, прекрасно плаває.: «Я зрозумів, що фізична несхожість обмежує мене лише в тій мірі, в якій я обмежую сам себе» - сказав він, і не став себе обмежувати.

У Ніка Вуйчича дві вищі освіти: бухгалтерський облік та фінансове планування. Але його головний талант - вміння переконувати. Його виступи не зводяться до банального: «У тебе проблеми? Та ти подивися на мене - ні рук, ні ніг, ось у кого проблеми ». Нік розуміє, що страждання не можна порівнювати, у кожного своя біль. Єдине, чого йому не вистачає - рукостискання. Він не може нікому подати руки. Але він знайшов вихід. Нік обіймає людей ... серцем.

Одного разу Вуйчич навіть влаштував марафон обіймів - 1749 чоловік за день, обнятих серцем.

07.04.2016 року о 17:00 підопічні центра реабілітації інвалідів "Прагнення" вирушили до столиці. Прибувши до НСК "Олімпійський" можна було спостерігати за великою кількістю людей з обмеженими можливостями, які автобусами під'їжджали до стадіону з усіх куточків України. Ми помітили, що це велика сім'я, якій можуть позаздрити здорові люди. Позитивом та добром віяло всюди. Наші спостерігачі спостерігали, як візочники з Кіровограду зустрілись з візочниками з Києва. На цю зустріч можна дивитись вічно. Обійми, поцілунки, посмішки та сльози радості - дуже зворушливий момент.
Броварські "прагненці" теж зустріли старих друзів з Білої Церкви, які не упустили можливості побачити наживо Ніка Вуйчича.

Броварчани вже на НСК "Олімпійський"
 
Волонтери та стюарди зустрічають гостей заходу

На вході до стадіону гостей зустрічали привітні стюарди та волонтери, які кожному з гостей приділяли свою увагу, пропонували допомогу. Біля входу під трибуну розмістився намет з книгами автора, заради якого всі зібралися  на НСК "Олімпійський", Ніка Вуйчича. Цікаво, що книжки з українським перекладом коштують набагато дешевше, чим ця ж книга з російським перекладом.

На місці можна було придбати книги Ніка Вуйчича
 
Майже на місці

Потрапивши безпосередньо на стадіон, біля футбольного поля ми побачиши спеціально облаштовану сцену, біля якої стюарди та волонтери допомагали людям на візках, з тростинами, милицями, яких було дуже багато, зайняти місця біля самої сцени. Всі ці люди були безкоштовно запрошені на виступ легендарної людини з ім'ям Нік Вуйчич. Хоча на захід міг потрапити кожен бажаючий та поспостерігати за Ніком з трибун НСК "Олімпійський". Ціни на білети коливались від 240 грн. до 5500 грн. за один білет. Не дивлячись на відносно високу ціну за можливість почути та побачити відомого оратора, глядачів зібралось дуже багато, як на трибунах, так і візочників біля сцени.

До початку святкової частини до сцени,вірніше до місць, де розташувались глядачі з обмеженими можливостями, з трибуни спустився народний депутат Олег Ляшко. Нардеп знайомився з хлопцями та дівчатами на відках, розмовляв про їхнє життя, їх інтереси та проблеми. Користуючись можливістю глядачі залюбки фотографувались з відомим політиком. Броварські гості з обмеженими можливостями скористалися нагодою та зробили декілька світлин з паном Олегом.

Народний депутат Олег Ляшко веде бесіду з гостями заходу
 
Олег Ляшко та Вікторія Перенос

Біля 19:00 заграла музика, вийшли ведучі та оголосили на початок святкового концерту. Перед головний виступом для підігріву глядачів на сцені НСК "Олімпійський" показували свої таланти, як і любителі артисти з обмеженими можливостями, так і професійні співаки. Так, під перед самим виходом Ніка Вуйчича зі своєю ліричною піснею пиступив переможець одного з сезонів ТВ-шоу "Х-Фактор" Євген Літвінкович.

  

І ось настав той момент, на який чекали тисячи присутніх. Заблимали прожектори та ведучий гучно оголосив:

- Зустрічайте, Ні-і-і-і-і-к Вуйчи-и-и-и-ич!!!

Під оплески "Олімпійського" на сцені з'явився проповідник, мотиваційний тренер, письменник, співак та директор неприбуткової організації «Життя без кінцівок» Ніколас Джеймс Вуйчич.

Австралійський промовець Нік Вуйчич на київському НСК "Олімпійський"
 
Нік Вуйчич - ЛЮДИНА з великої літери

На одному диханні всі слухали розповіді відомого у всьому світі оратора. Його промова була настільки цікавою,проникнена якоюсь доброю магією та, місцями, неперевершеним почуттям гумору, яким володіє Нік. Історії були різні - починаючи від народження Ніколаса, коли його мама чотири місяці не могла взяти його на руки, як довго звикала до сина без кінцівок, коли у восьмирічному віці Нік хотів у ванні з водою покінчити життя самогубством, але через маму, яку він дуже любив та поважав, цього не зробив. Згодом він поставив ціль ні в чому собі не відмовляти та вести спосіб життя здорової людини. Було багато історій, як крок за кроком він йшов до своєї мети, як починав набувати свій ораторський досвід в школах.

В перших рядах за виступом Ніка Вуйчича спостерігають люди з обмеженими можливостями
 
Броварчани в захваті від виступу Ніка Вуйчича

Були і кумедні розповіді. Для прикладу був випадок, коли Ніколаса в літаку вдягли в костюм пілота. З серйозним лицем він вийшов в салон літака і пасажирам оголосив, що сьогодні він буде вести літак до кінцевого пункту призначення. Реакція пасажирів була різною, але це потрібно було побачити наживо.

Дві години з Ніком Вуйчичем пройшли на одному диханні. Час від часу на весь НСК "Олімпійський" лунали гучні оплески, а світлова ілюмінація з ліхтариків мобільних телефонів зворушила серця навіть самих скептичних глядачів. Не залишився Ніколас без оплесків та компліментів від броварчан із центра реабілітації інвалідів "Прагнення". Можливо, що ця зустріч з австралійцем внесе деякі позитивні корективи в житті людей з обмеженими можливостями з м. Бровари.