WTF?
     
"Сучасний погляд на барельєф"

 6-го квітня у Броварах у місцевому краєзнавчому музеї відкрилася виставка незвичних картин дизайнера та художниці, Яни Козійчук (Якубовської) "Сучасний погляд на барельєф", повідомляє ресурс "Трибуна Бровари".

 

"Розвалини Генуезької фортеці"
"Лев"

 Картини мають об’ємну форму, тобто тривимірні. Вони не просто здаються об`ємними, завдяки особливій техніці, вони грають різними кольорами при різному освітленні. Виставка 3D-робіт перша в Україні, раніше це мистецтво було переважно настінним, Яна Якубовська перенесла його на картини. Це її перша персональна виставка картин.

 Художниця народилася в селі Красилівка Броварського району, закінчила Броварську міську дитячу школу мистецтв, згодом архітектурний коледж з червоним дипломом за спеціальністю архітектор. Вона довго шукала себе - акварель, масло, поки не знайшла свою техніку - барельєф.

"Одеса"
Папуги-нерозлучники

- Це щось нове, креативне і за допомогою об’єму, накладання мазків та техніки такі картини відрізняються від інших робіт - запевняє пані Козійчук. З об'ємом художниця працює п'ятий рік. На створення однієї картини йде до десяти днів, якщо вже є готовий матеріал, підрамник.

Художницю хвилюють як рідний край
так і давня далека античність

- Усе залежить від складності, оскільки кожна робота є індивідуальною. До того, ж повторити картину повністю неможливо. Сюжет — так, а в деталях — обов’язково буде різниця і неповторність.

 Видно, що художниця часто використовує гризайль, техніку, яка виконується тональними градаціями одного кольору. Завдяки такому підходу, у глядача з'являється відчуття абсолютної природності, правдивості. Таким картинам віриш.

 Відвідати виставку можна до 9-го травня.

Стаття підготована за матеріалами ресурсу "Трибуна Бровари".