WTF?
     
Судове засідання без позивачів (ВІДЕО)

 6-го квітня на судове засідання за позовом громадянок Людмили Шубіної, Світлани Федяніної та Наталі Олейнік знов ніхто з позивачів не прийшов. Досить дивно, що на нього прийшла Людмила Бабенко (яка є третьою стороною у процесі, що стосується перейменування вулиць Матросова, Возз’єднання, Горького, Ковпака, Кирпоноса, 8 березня, Челюскіна, Польової, Семашко та Радгоспної). Суддя постановила залишити справу без розгляду, через повторну неявку без поважної причини.

Учасник16-ї сотні Майдану, Максим Ковбик
Людмила Бабенко, активістка, яка виступає третьою стороною на боці позивачів

 Проте на слухання прийшли активісти, депутати, журналісти. Свою позицію нам виклав представник 16-ї сотні самооборони Майдану, Ковбик Максим.

- У серпні 2015-го року ми подали звернення до броварського міського голови з проханням перейменувати одну з вулиць міста на честь загиблого Ігоря Завірюхіна, який має безпосереднє відношення до нашої сотні, загинув він при виході з "іловайського котла". Ми отримали дозвіл від його родичів, була перейменована вулиця Семашко, але сьогодні намагаються скасувати те рішення за яким і було перейменовано, зокрема, цю вулицю. Я подав заяву, щоб мати змогу виступати, як третя особа, прошу долучити мене до справи, щоб захищати нову назву. Насправді мені дивно, я читав позов (з усіма матеріалами я ще не знайомий), доволі дивна ситуація: невідповідність однієї вулиці, а намагаються скасувати рішення - по усіх. Також не зрозуміло, чому виправдовують вул. Черняховського (зараз Симона Петлюри), нібито вона не підпадає під закон, але це не так.

Поки суддя виносить рішення, депутат від "Солідарності", Сергій Батюк спілкується з журналістами
 
Сергій Бойко та його однопартієць, лідер броварської "Свободи", Олег Шевчук

 Також нам вдалося поспілкуватися з депутатом Броварської міської ради від БПП "Солідарність", Сергієм Батюком. Він пролив світло на нещодавню "ініціативу" свого однопартійця, Леоніда Черепейніка повернути перейменованим вулицям Запорізької Січі та Пилипа Орлика (колишнім Гвардійській та Матросова відповідно) старі радянські назви.
 
- Як депутат, він не має права не відреагувати на звернення громадян. Леонід зібрав, виключно, мешканців тих вулиць. - Депутат натякає, що підбурюють людей, саме, "наші позивачі".

 Після засідання ми поспілкувалися з депутатами й активістами.

- Що ви, панове, можете сказати про таку поведінку позивачів? Є якесь пояснення?

Керівник ГО "Авангард АТО Броварії", Ігор Муратов
 
Максим Ковбик та активіст Дмитро Карпій

- Напевно, нашій владі вигідно відвернути увагу містян від нагальних тем, маніпулюючи отакими судовими засіданнями, - говорить керівник ГО "Авангард АТО Броварії", Ігор Муратов.

- Напевно забракло аргументів, - говорить депутат від "Свободи", Сергій Бойко -  або сміливості.

- Як гадаєте, будуть подавати апеляцію?

- Думаю вже ні, - говорить Сергій Батюк.

- Навряд, -  додає С. Бойко - вони вже мали б зрозуміти, що це завідомо програшна справа.
- Ось 13-го квітня, - сміється Сергій Батюк - буде весело.

Депутати залишають залу під вигуки "Комуняку на гілляку!"
Суддя, Наталя Маценко

- 13-го прийдуть сміливіші?

- Більш неадекватні, - відповідає І. Муратов. - Я не можу зрозуміти дружину 11-го батальйону, яка бореться за радянські назви. Вони, мабуть, гадають, якщо назвуться СРСР, то знов повернеться хліб по 12 копійок. Вони переконують, що перейменування дорого коштуватиме, але де вони були, коли на реконструкцію парку "Перемога" було виділено 9 мільйонів? 
 Отже, чекаємо на 13-те квітня, побачимо, які сюрпризи принесе цей день.