WTF?
     
Розширена оперативна нарада під головуванням заступника міського голови Лариси Виноградової

4 квітня 2016 року під головуванням заступника міського голови Лариси Виноградової відбулась розширена оперативна нарада з керівниками виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств міста та територіальних органів центральних органів виконавчої влади.

Розпочалась нарада з приємної події – за значні спортивні досягнення були нагороджені броварські спортсмени і тренери. Відзнакою «Кращий тренер Київщини» був нагороджений тренер з ушу – Олег Чуканов, а відзнаками «Кращий спортсмен Київщини» були нагороджені Наталія Пигида та Андрій Коваль.

Лариса Виноградова вітає Олега Чуканова
 
Олег Чуканов, Андрій Коваль та Наталія Пигида

Спеціалістами Санітарно-епідеміологічної служби міста проведено рейд ринків по перевірці дотримання санітарних норм ведення торгівлі.  Виявлено ряд порушень з ведення правил торгівлі та зонування продукції, про що було складено протоколи адміністративних порушень.

У рамках децентралізації влади з 1 квітня почав функціонувати відділ з реєстрації місць проживання фізичних осіб виконавчого комітету Броварської міської ради. Заклад працює щотижнево з вівторка по суботу у приміщенні за адресою вул. Незалежності, 3 (біля паспортного столу).

Броварським районним відділом державної міграційної служби з початку поточного року видано майже 500 паспортів громадян України з ID-карткою особам, яким виповнилось 16 років.

У школах міста відновлено навчальний процес після планових канікул, на період яких було призупинено теплопостачання до шкіл з метою економії коштів.

У зв’язку із підвищенням середньої добової температури протягом останніх 3 днів, комунальним підприємством «Тепловодоенергія» було призупинено подачу теплоносія з 13 до 17 годин. Найближчими днями буде прийнято рішення про завершення опалювального сезону у м. Бровари  (крім дитячих навчальних та медичних закладів).

Триває підготовка до поминальних днів. Виконано роботи з впорядкування благоустрою території кладовищ. Так, прогрейдеровано проїзд на цвинтар по вул. Перонній, встановлена додатково водозабірна колонка, відновлено постачання води. На території «старого»  кладовища зрізані аварійні дерева.


Броварська міська рада