WTF?
     
Броварчан агітують служити за контрактом

 5-го квітня наші журналісти стали свідками агітації вступу до лав контрактників. Перед мерією молоді люди у формі та національному костюмі, на фоні військового КрАЗу роздавали листівки. Захід організувала Національна гвардія України.

- Люди, які проходять строкову службу масово підписують контракт, - говорить пані Марина. - Мета - щоб люди менше служили строкову службу, а більше - контрактну.

- Як на вашу думку, можливо самими контрактниками закрити "передок"?

- Так, звісно.

Чоловік також цікавиться контрактом, заявлені цілі - "захищати молодь", та "потримати за горло" ворога
 
Агіт-листівки. Ми зателефонували по вказаному номеру також

- Зараз на контракт набрали 20 тисяч людей,  чому ж не набереться - 40?, - додає пан Ярослав. - До того ж, усі контрактники не можуть бути фізично й і не потрібні у тій же зоні АТО, це забагато. 

- Військова служба за контрактом, - говорить пані Марина, - це та сама робота. Працюєш за графіком, є вихідні, повний соцпакет,  оплачуються лікарняні та відпустки. Якщо у відпустці ти захворів, повертають дні, можна їх догуляти.

- Як вважаєте, не вийде, що хотіли, як краще, а буде, як завжди, тобто зараз влада попіариться і знов почнуться затримки зарплат, зняття надбавок? Усі пам'ятають, що обіцяли за підбиті танки тощо...

- Скажу за себе, - говорить дівчина - я служу 2,5 роки, ще жодного разу мені не затримали зарплатню, жодного. Заявлені цифри від 7 тисяч гривень, ми їх реально отримуємо.

- Є зарплата 7 тисяч, якщо хлопці долучаються до бойових виїздів, додатково отримують 2,5 - 3 тисячі, плюс-мінус, - додає пан Ярослав.

- Багато людей загітували?

 

- Багато хто цікавиться. Питають, які умови, перспективи, де можна служити? Ми розповідаємо, що служити можна по всій Україні. Нацгвардія є скрізь: Київ, Вінниця, Волинь, Івано-Франківськ, будь-де, будь-яка частина. 

- Скільки часу плануєте набирати людей?

- Сьогодні день, а взагалі, місяць кататимемося районом. Ми багато самим Києвом їздили й по станціях метро, і по майданах. Багато людей цікавиться, зараз є перспектива, між гражданкою та армією дуже велика різниця. 

- До якого віку набираєте? 

- З 18-ти до 40-ка. Сорокарічні контрактники до 65 років ще мають змогу зробити якусь кар'єру й вийти на нормальну пенсію.

 Ми зателефонували в Центр комплектування Національної гвардії України, там нам підтвердили інформацію. Тобто умови прийнятні, а приймати їх чи - ні, кожний вирішить сам.