WTF?
     
В Броварах біля "Ринку на Київській" виявили вибухонебезпечний засіб (ВІДЕО)

04.04.2016 року десь о 14:30 в Броварах в одному із сміттєвих баків біля "Ринку на Київській" знайшли предмет схожий на вибухонебезпечний пристрій.
Журналісти "At Brovary", направляючись до місця події, зв'язалися із заступником начальника патрульної поліції Броварського відділу поліції Отрохом Русланом Євгенійовичем, який попередньо прокоментував даний випадок:

- Наразі працівники Броварського відділу поліції та МНС знаходяться на місці, чекаємо на саперів. Що знайшли, сказати поки що не можу, але схоже на предмет часів Другої Світової війни, - повідомив капітан Отрох Р. Є.

Працівники МНС чекають на саперів
 
Озброєні полісмени охороняють територію, обгорожену стрічкою

Прибувши до супермаркету "Варус", що по вул. Київська, ми дійсно побачили працівників поліції, МНС та обгорожені стрічкою сміттєві баки, які охороняли озброєні полісмени.
Відповіді на запитання "Що трапилось?" від працівників поліції та рятувальників ми не отримали.

Заступник начальника Броварського відділу поліції на місці події
 
В одному із сміттєвих баків знаходиться предмет, схожий на вибухонебезпечний

На місці події був присутній і новий заступник начальника Броварського відділу поліції Мазуренко Ярослав Павлович, який також відмовився прокоментувати дану ситуацію.

Згодом прибули сапери і працівники поліції евакуювали перехожих, яких зібралося досить багато, на безпечну відстань. Працівники оперативно-піротехнічної служби почали свою роботу, яка тривала біля 10 хвилин. Невідомий предмет був переміщений в автомобіль саперів, який відразу покинув місце оточення.

Сапери досліджують місцезнаходження підозрілого предмета
 
Працівники поліції та перехожі спостерігають за роботою саперів

Який саме вибухонебезпечний предмет дістали із сміттєвого бака на той момент було невідомо, але випадково почувши одного із працівників поліції, який розмовляв по телефону, було почуто слово "снаряд".

В прес-службі Броварського відділу поліції журналістам "At Brovary" повідомили, що на території "Ринку на Київській" у сміттєвій урні було виявлено предмет, схожий на вибухонебезпечний предмет часів Другої Світової війни. Сапери оперативно вилучили небезпечний предмет з урни та відвезли для подальшого знешкодження. 

Як потім було повідомлено на офіційному сайті Головного управління національнї поліції в Київській області, що, здійснюючи перевірку охоронної території, знахідку виявили працівники поліції охорони. Нею виявився артилерійський снаряд часів Другої Світової війни калібру 152 мм та вагою біля 60-ти кг.

Відомості про дану подію внесені до Журналу єдиного обліку Броварського відділу поліції ГУНП в Київській області, вирішується питання про відкриття кримінального провадження. Правоохоронці встановлюють обставини події та осіб, які викинули снаряд в сміттєвий бак.