WTF?
     
Товариський міні-турнір з футболу. ФК "Юніон" (Бровари) виявився кращим

 Спортивне життя Броварів активно розвивається. Суботнього ранку, другого квітня, відбулися чергові товариські матчі між трьома футбольними клубами міста й району: ФК "Юніон" (Бровари), ФК "Єдність" (Літки) та ФК "Металург" (Бровари).

  Нагадаємо, минулими вихідними команди з Броварів зіграли товариський матч, що закінчився нічиєю.

  Вже не перший тиждень місцеві футбольні клуби у рамках підготовки до майбутніх чемпіонатів проводять товариські матчі з командами Броварів та інших місті і сіл.

 У першому матчі міні-турніру зустрілися ФК "Єдність" та ФК "Юніон". Як і минулого тижня, «юніонівцям» вдалося зібрати лише частину команду – на футбольне поле вийшли одинадцять гравців разом з президентом футбольного клубу Русланом Семенцем. «Довелося і мені грати, аби хоча б матч відбувся», – зазначає Руслан.

 Зазначимо, що це був не звичайний турнір, до якого звикли глядачі. Кожна гра тривала не два тайми, як це традиційно відбувається, а лише один. Так, увесь турнір зайняв три тайми.

 

  Активнішими на початку першої гри виявилися гравці у синьому, літківська «Єдність». Хоча як хлопці не намагалися втримати першість і надалі, сильнішими все-таки виявилися «юніонівці». Протягом матчу їм вдалося влучити у ворота «Єдності» двічі. Переможні голи забили «юніонівці» Курченко Віталій та Обебедуо Поль.

  

  Друга гра «Металург»–«Юніон» була драматичнішою. Жодна з команд не хотіла віддавати перемогу супернику, як то кажуть, без бою. Помилки траплялися у обох команд. Так, наприклад, незлагоджена дія захисту «Юніону» призвела до того, що хлопці подарували «Металургу» можливість забити перший гол, якою його гравці і скористалися. Однак не всі використовували вдалі моменти. Так, не реалізував пенальті гравець «Юніону» Ігор Руденко. Одне невдале пенальті – і фінальний результат матчу 1:1. За ФК "Юніон" відзначився Олександр Яковенко.

 

  Останніми на поле вийшли літківська команда «Єдність» та «Металург», який навіть не встиг відпочити від попередньої гри. Повсякчас перевагу на себе брала то одна, то інша команда. Так тривало до фінального свистка арбітра. Вирішити, хто ж має бути першим, командам так і не вдалося. Фінальний рахунок матчу – 2:2.

 

  Президент ФК «Юніон» так прокоментував міні-турнір:

  - Це був такий собі товариський чемпіонат між трьома командами. Для нас перша гра була простішою, адже з «Єдністю» ми поки що на одному рівні. А ось «Металург» - команда Вищої ліги. Та й ми до другої гри вже трохи втомилися. Шкода, що не вдалося зібрати усіх гравців.

  Побачимо далі, які ще команди зійдуться у товариських матчах, готуючись до майбутніх чемпіонатів. Сподіватимемося, гравці не даремно готуються.