WTF?
     
СБУ затримала голову та землевласника Літочківської сільради за хабар у розмірі 262 тис. грн.

Затримано Літочківського сільського голову Броварського району та землевпорядника вказаної сільської ради, які отримали неправомірну вигоду у розмірі 262 000 гривень за безоплатне виділення земельної ділянки площею 0,5 га у приватну власність.

Затримання проведене новоутвореним Департаментом з розслідування та нагляду у кримінальних провадженнях у сферах державної служби та власності Генеральної прокуратури України разом із співробітниками Головного відділу боротьби  по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київської області та Управлінням захисту економіки у м. Києві Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

 Зловмисники затримані під час одержання неправомірної вигоди, за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого  ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди у великому розмірі службовою особою, яка займає відповідальне становище, за попередньою змовою групою осіб).

 

На даний час проводиться комплекс слідчих і розшукових дій з метою встановлення усіх обставин вчиненого кримінального правопорушення, а також вирішується питання про обрання затриманим запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

За скоєне кримінальне правопорушення службовцям загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 років.

Досудове розслідування наразі триває.

Генеральна прокуратура України