WTF?
     
Статистика за 26-31.03.2016 від Броварської поліції

За період з 26 березня по 31 березня 2016 року до Броварського відділу поліції надійшло 230 заяв та повідомлень громадян про кримінальні правопорушення та інші події, з них 57 – з ознаками кримінальних правопорушень.

Так, на території міста Бровари зареєстровано: 6 - тілесних ушкоджень, 17- крадіжок майна громадян, 1- побутовий нещасний випадок (із смертельними наслідками), 1- ухилення від сплати коштів на утримання непрацездатних батьків, 7- привласнення, розтрата майна або зловживання ним шляхом зловживання службовим становищем, 1- незаконне зберігання наркотичних засобів, 1-опір представникові влади, працівникові правоохоронного органу, 1- самоправство, 6- службове підроблення, 3- службова недбалість, 1- одержання хабаря, 1- невиконання судового рішення, 3- грабежі, 1- факт незаконного заволодіння транспортним засобом, 6 – фактів раптових смертей.

На дорогах міста Бровари сталося 13 дорожньо-транспортних пригод, 1- особа в яких постраждала та 12 - ДТП - без травмованих.

Шановні громадяни! У жодному разі не залишайте свої транспортні засоби без нагляду. Не забувайте зачиняти дверцята навіть на період вашої кількахвилинної відсутності. Обладнайте автомобіль протиугінними засобами. І врешті, пам’ятайте, що автомобіль – не сейф на колесах, а тому не зберігайте у салонах будь-яких цінних речей, документів або грошей, особливо на видноті. Не спокушайте злодіїв!

Телефони чергової частини Броварського відділу поліції : 102 або (04594)- 5-34-04, 4-04-80

Броварський відділ поліції