WTF?
     
"Діти за мир у всьому світі"

  1-го квітня вихованці Броварського реабілітаційного центру для дітей інвалідів долучилися до міжнародної акції "Діти за мир у всьому світі", повідомляє голова ГО "Прагнення", депутат обласної ради від "Солідарності", Іваненко Олег Валерійович. Протягом свята дітки наклеювали червоних і білих голубів з синьо-жовтими стрічками на мапу Швейцарії. 5-го квітня українська делегація презентуватиме акцію в конфедерації, українці привезуть пусту мапу, яку заклеять місцеві діти побажаннями миру.
 До соціального проекту "Діти за мир у всьому світі" долучились Угорщина, Болгарія, Румунія, Чехія, Словаччина, Австрія, Сербія, Словенія, Естонія, Хорватія, Боснія та Герцеговина, Латвія, Литва, Польща. Організатори акції від України: БО "Фонд «Відродження Прикарпаття" з ініціативи посольства Угорщини в Україні та Почесного консульства Угорщини в Івано-Франківській області.
Проект триватиме до 1-го червня цього року і до Дня захисту дітей відбудеться підведення підсумків та презентовано 35 мап європейських країн в Україні.

 У рамках проекту ведуться попередні переговори про можливе направлення дітей учасників АТО та внутрішніх переселених осіб, дітей-сиріт зі всієї України на оздоровлення у країни-учасниці проекту влітку 2016 року. Угорщина готова прийняти та профінансувати оздоровлення та відпочинок близько 1000 дітей, Болгарія - 300, Румунія – 200, Австрія – 100.
 Також буде встановлено новий Рекорд України із залученням близько десяти тисяч дітей з України та світу, за участі міжнародних делегацій країн, партнерів проекту, гостей, представників ЗМІ.
 Окрім передачі мап миру із побажаннями дітей, заплановано культурно-мистецькі заходи, які репрезентуватимуть Україну в світі.

Пройде виставка і аукціон дитячих робіт: малюнків, виробів національного та патріотичного спрямування на тему "Діти за мир та щастя в Україні". Відбудеться аукціон поштової марки "Діти за мир у всьому світі".
 Взяти участь у проекті запрошуються дипломати, посадовці, представники бізнесу і громадськості.

Ганна Крисюк
Також на заході була присутня координатор проекту "Діти за мир у всьому світі" Ганна Крисюк - представника проекту "Книга Рекордів України", директора піар-агенції "Піар-Енерджі", піар-директора журналу "БізнесMen", яка поділилась своїми враженнями з візиту до Броварів:

- Я півзаходу простояла на колінах, щоб допомогти діткам інвалідам наклеяти голубів миру і зовсім не відчувала втоми, бо ці діти з такими емоціями та натхненням бажали миру і готувались до нашого приїзду, що у всіх дорослих на очах бриніли сльози і всім хотілося допомогти.