WTF?
     
"Дерево життя"

 Народна хореографічна майстерня "Мальва" представила глядачам не просто концерт, а філософське бачення життя, зокрема свій погляд на виховання дітей, на їхні взаємини з батьками.

Програму вели не ведучі, а два голоси за кулісами. Це діалог між донькою та мамою. Протягом концерту дитина ставить питання, на які відповідає не лише ненька, а й постановка хореографа.

 Іноді донька ставить досить дитячі питання про домовиків, або чому мама більше не малює як раніше; іноді - досить складні: як лишатися собою, хто такі емігранти; іноді - життєві: як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю; чи можна залишитися ночувати в подруги.

Впродовж програми ми чуємо як із маленької дівчинки виростає юна красуня, молода дівчина, доросла людина, яку бентежать зовсім різні речі, і на все вона шукає відповіді.

Цікаво, що сценаристи прописали їх таким чином, щоб примирити два покоління. Мати спокійно приймає те, що її дитина стає дорослою, коли та починає власне, особисте життя.

 

 Особливим гостем на концерті став співак, Олександр Павлік, який заспівав для присутніх відомий хіт. Узагалі, попри веселі танці й оптимістичні пісні, концерт лишив серйозне враження. Видно не лише фізичну підготовку, роботу артистів і хореографів, видно загальний концепт, ідею, яку доповнює робота сценариста, що прописав діалог для ведучих.

Це була повноцінна програма з різноманітними номерами, постійною зміною костюмів і зачісок. У розпал програми на сцену запросили випускників майстерні, яким видали сертифікат про закінчення майстерні.

 На сцені відбувалось справжнє свято, люди з радістю аплодували артистам. Проте є і ложка дьогтю, сама сцена була замалою для народників. Один досвідчений співак під час виступу зміг заповнити собою увесь простір, що ж можна говорити про десять танцівників.

Окрім того, є проблема з гардеробом і вентиляцією, те й інше не працюють. Люди сиділи у верхньому одязі, біля сцени просто не було чим дихати від тепла апаратури й штучного диму. Під кінець програми відкрили запасний вхід, чим значно полегшили стан глядачів і артистів.

 

 Попри цей нюанс глядачі до останнього дивились виступи артистів і щиро їм аплодували, адже артисти, дійсно, показали високий рівень майстерності, хороший смак, об'єднали мистецтво й ремесло та подарували людям чудовий настрій.