WTF?
     
Розширена оперативна нарада під головуванням міського голови м. Бровари

28 березня   міський голова Ігор Сапожко провів розширену оперативну нараду з керівниками виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств міста та територіальних органів центральних органів виконавчої влади.

За минулий тиждень кількість захворювань га грип та ГРВІ знизилась, зафіксовано 801 випадок, 46 пацієнтів госпіталізовано. Нажаль, МОЗ не закупили вакцину для щеплення від сказу і БЦЖ, броварські медпрацівники планують найближчим часом вирішити це питання, придбавши самостійно необхідну кількість (близько 2000 доз) вакцини.

До екстреної медичної служби надійшло 165 викликів. Через недоукомплектованість бригад екстреної медичної допомоги, допомога  надіходила із порушенням часових нормативів (понад 10 хвилин).

У зв’язку із підвищенням середньої добової температури комунальним підприємством «Тепловодоенергія» було знижено температуру теплоносія, що постачається до осель броварчан.

Триває підготовка та складання графіку проведення робіт двомісячника з санітарного очищення та озеленення території міста.

Міський голова надав доручення щодо підвищення контролю за відновленням місць розриття після аварійного ремонту мереж і комунікацій.

Броварська мыська рада