Перемога "Юніону" у товариському матчі проти "Юнісефу"

Минулими вихідними у Броварах відбулася ціла низка спортивних подій, зокрема у царині футболу. Спершу у суботу, 26-го березня, броварський ФК «Юніон» провів товариський матч із ще однією місцевою футбольною командою "Металург". Наступного дня відбувся другий товариський матч «Юніону», цього разу – проти «Юнісефу». Нагадаємо, що обидві команди борються за перемогу у відкритому чемпіонаті міста з футзалу.

Як і на гру з броварським «Металургом», забити декілька м’ячів у ворота суперника зібралися не всі «юніонівці». Основних нападаючих команди не вдалося побачити ані на першій, ані на другій грі. «Мабуть, годинник ще не перевели», – жартує президент ФК «Юніон» Руслан Семенець.

Пограти разом із дорослими колегами на майданчик у парку "Перемога" вийшли також найстарші вихованці дитячо-юнацького футбольного клубу «Юніон». «Даємо можливість молодому поколінню випробувати себе у дорослій грі», – пояснює Руслан Семенець. Тільки-но приєднавшись до гри, хлопці були дещо збентежені, але за декілька хвилин, коли матч набрав обертів, їхнє хвилювання ніби рукою зняло. Приєднався до своєї команди і сам президент ФК "Юніон" Руслан Семенець.

Протягом першого тайму обидві команди жодним чином не показали себе як лідера гри. Футболісти розпочали матч мляво, неквапливо, так, власне, і закінчили. Могло здатися, що гравці користувалися не вразливими місцями суперника, а власними слабкими сторонами. Відкрити рахунок  першими вдалося «Юніону».

У другому таймі футболісти стали наполегливішими, а гра відповідно – драматичнішою. З багатьох гольових моментів обох команд, вдалими виявилися лише два. Першим скористалися «юніонівці», другим – гравці «Юнісефу», які відзначились два рази. Влучно виконане пенальті – їхній другий і останній гол. Проте на останніх хвилинах матчу вирішальний м’яч забили футболісти «Юніону». Гра закінчилася з фінальним рахунком 3:2 на користь «Юніону».

У обох команд виникали розриви в лініях. У «Юніону» погано працювали фланги. Гравці використовували їх лише для оборони. Називати опорну зону слабкою не варто. Більшість моментів виникали у центральному фланзі, у той час, коли інші майже зовсім не були задіяні.

Президент ФК «Юніон» так прокоментував гру з «Юнісефом»:

- Протягом усієї гри у нас було багато недопрацювань. Не знаю, що могло вплинути. Можливо, втомилися після вчорашньої складної гри з командою Вищої ліги. Знову-таки не прийшли наші основні гравці. У "Юнісефу", здається, зібралися всі. Хоча гра й не вражала майстерністю, я результатом задоволений.

Футбольні команди вже почали активну підготовку до майбутніх чемпіонатів. Товариські матчі між клубами триватимуть й надалі, а з ними – і спортивне життя міста.