WTF?
     
Пограбування в офісі броварського депутата (ВІДЕО)

 В ніч з 27-го на 28-ме березня троє зловмисників вдерлися до офісу (четвертий сидів у машині) компанії "Бровари-Вторма", яка належить броварському депутату, громадському активісту, Леоніду Черепейніку. Журналісти вбачають зв`язок між цим пограбуванням та спаленою напередодні автівкою депутата, Юрія Скотнікова.

 Зі слів охоронця грабіжники були в масках. Вони залізли через вікно останньої кімнати на першому поверсі, зняли решітку. Тихенько підкрались до нього, приставили пістолет до голови, наділи на нього пластмасові кайдани (стяжка) за спиною, коли уходили, замотали його скотчем. Сигналізації не було. Злодії вкрали гроші, які родина відкладала на освіту п`яти дітей.

 

- Це не перший раз коли мене грабують. Три рази грабували мою автівку, це було ще до виборів, розбивали скло, забирали сумку з документами й грошима. Останнього разу вікна були броньовані, з трьох ударів скло не вибили, але вичавили й знов сумку витягли. До цього, за мої 35 років, нічого серйознішого не траплялось, бо я не порушую закон. У мене не має ворогів, я всіх пробачаю. Коли я почав балотуватися, стали грабувати мої машини. Зараз - офіс. Можливо мене хочуть налякати, але можна тільки посміятися. О шостій ранку до мене додому приїхав мій помічник і повідомив що сталося... Поліцію викликав охоронець, - до якого купа питань. Не зрозуміло, як злочинці потрапили всередину, адже він повинен сидіти на посту. Можливо він спав або був у навушниках.

Депутат від "Солідарності", громадський діяч, Леонід Черепейнік
Леонід Черепейнік запросив представників ЗМІ, депутатів, активістів на прес-конференцію

- А ви вже провели інвентаризацію, що саме зникло?

- Ще ні. Дорогі комп'ютери, ноутбуки не чіпали, техніка на місці. Тільки винесли відеореєстратор камери спостереження. Було зламано всі двері на другому поверсі й три сейфи. Це досить дивно, - зауважує пан Леонід - адже злодії могли взяти ключ у зв'язаного охоронця. Очевидно злочинці щось шукали, шухляди були відкриті, документи розкидані. - Леонід Черепейнік вважає, що пограбування замовне, адже офіси на першому поверсі грабіжники оминули. Гроші, документи, навіть, відеореєстратор унизу, на місці, просто камеру відвернули. Тобто метою була не нажива, а демонстрація власних можливостей, залякування.

- Щоб думав, що пишу, що говорю, як голосую на сесіях на земельних комісіях. - Пан Леонід говорить, що певні підозри в нього є, але він поки триматиме їх при собі. Зауважимо, що Леонід Черепейнік не сильно засмучується. - У бізнесі я нікому дорогу не переходив, це чітко пов'язано з моєю громадською позицією.

 

Для мене гроші це сміття, у прямому й переносному значенні. Воно лежить по всьому місту, по країні, воно лежить у мене на складах. Як би мене не грабували, гроші в мене будуть завжди. Шкода двері дорогі, - сміється.

- Ви вірите, що злочинців знайдуть?

- Ні, не вірю. У прокуратури під носом годину грабують приміщення, ломами, болгарками зламують сейфи по 600 кг, про що можна говорити? Найцікавіше, що трішки сумління в грабіжників є, вони не чіпали шкатулку з грошима для дітей-інвалідів.

Лідер броварської "Самопомочі", Андрій Василенко
Журналіст, Андрій Качор; громадський активіст Бажен Левковець, депутат від "ДемАльянсу", Олег Берестовий

- Чи встановили ви якісь додаткові заходи безпеки у себе вдома?

- Вдома є і сигналізація, і тривожна кнопка.

- Цей випадок може вплинути на вашу позицію, на ваші вчинки?

- Не думаю. Моя дружина не любить, коли я так говорю, але закрити мені рота можна лише закопавши в лісі... Якщо я бачу беззаконня, я мовчати не буду.

Лідер броварського "ДемАльянсу", Аліна Дяченко, посередині позафракційний депутат БМР, Вадим Мутило, справа його товариш
Журналіст, Олексій Комаровський

 28-го березня відбулося засідання голів опозиційних фракцій. На ньому вирішували питання колективної безпеки. Розроблялася система захисту усіх, хто веде активну громадську діяльність у місті. Тож сподіваймося, такі прикрі випадки не повторяться.

Народний депутат України Павло Різаненко, який представляє Бровари у Верховній Раді, прокоментував журналісту "Трибуна-Бровари" події у місті, пов’язані з пограбуванням офісу підприємства "Бровари-Вторма" депутата Броварської міської ради Леоніда Черепейніка та підпал автомобіля депутата міськради Юрія Скотнікова.