В матчі з "Металургом" гравці ФК "Юніон" не втримали перевагу

26 березня 2016 року Фк "Юніон" (Бровари) провів товариський матч з ФК "Металург" (Бровари). Це був один з двох "товарняків", який юніонівці провели цього уікенду.

Погода була по-справжньому футбольною, тож і матч обіцяв бути дуже цікавим. Нажаль президент "Юніону" не зміг зібрати повністю бойовий склад команди. Два основні нападники команди не брали участь у матчі, але це дало змогу проявити себе інших гравців, у яких випав шанс довести свою конкурентоспроможність у команді.

"Юніон" - "Металург" - початок гри

Руслан Семенець - президент ФК "Юніон"

Гра почалась і гравці обох клубів намагалися віднайти один в одного слабкі зони. Першими це зробили гравці ФК "Юніон". На 26-й хвилині матчу Роман Чуняк відкриває рахунок в цій грі. Вже за 10 хвилин нігерійський легіонер "Юніону" Акпулону Чіна із-за меж штрафного майданчику пробиває по воротам суперника. Голкіпер ФК "Металург" парирував удар, але від його рук м'яч все ж таки закотився у ворота. Тож 2:0 і "юніонівці" подвоюють свою перевагу в матчі.

Але "не довго музика грала"... Наприкінці першого тайму гравець "Металурга" Євген Виноградов скорочує відставання, забивши гол у ворота ФК "Юніон". Перший тайм так і закінчився з рахунком 2:1 на користь команди Руслана Семенця.

В другому таймі почали виникати помилки у захисті "юніонівців", які часто призводили до небезпечних моментів біля своїх воріт. На 55-й хвилині матчу це призвело ще до одного пропущеного голу. Той же Євген Виноградов оформив дубль.

До кінця матчу команди намагалися довести свою перевагу. В ході решти часу територіальна перевага змінювалась з однієї команди на іншу. Помітно було, що гравці обох клубів наприкінці гри втомилися, почастішали порушення, деякі з яких ледь не переходили у бійку. Але "пар швидко спускався" і гра продовжувалась.

Глядачі, які прийшли повболівати за улюблені команди більш голів не дочекалися, тож арбітр матчу з фінальним свистком зафіксував остаточний рахунок 2:2.

Незважаючий на нічийний рахунок, матч вийшов дуже цікавим, який, навіть, зацікавив багатьох перехожих, які прогулювались парком.