WTF?
     
Забули, чого хотіли. Суд за скасування рішення щодо перейменування вулиць не відбувся

  У четвер, 24-го березня, Броварський суд мав розглянути заяву місцевих жителів щодо скасування рішення міськради про перейменування вулиць в рамках закону «Про декомунізацію», що був підписаний у травні 2015-го року. Позивачі у справі проти міської ради - троє броварчанок Наталія Олейнік, Людмила Шубіна та Світлана Федяніна. Нагадаємо, що перше судове засідання мало відбутися 22 лютого, але воно було перенесене через хворобу судді.

 До початку засідання біля будівлі суду почали збиратися прихильники декомунізації: активісти, краєзнавці, депутати Броварської міськради від фракцій «Солідарність», «Самопоміч», «ДемАльянс» і «Свобода».

  З учасників справи до суду з'явилися тільки представники міської ради, відповідачі та третя сторона у справі: Крістіна Осадча, екс-депутат Анатолій Кривонос, громадський активіст Дмитро Карпій. Позивачі так і не прийшли. Чому жінки не з'явилися на розгляд заяви, яку самі ж подавали, ніхто з присутніх у залі не знав. Секретар повідомила, що позивачі були належним чином проінформовані про час і дату попереднього судового засідання.

  Суддя Наталія Маценко запропонувала головному спеціалісту юридичного відділу Броварської міської ради Крістіні Осадчій розглянути справу без позивачів. Жінка відповіла, що «на перший раз позивачів можна пробачити», і попрохала перенести попереднє засідання. Суддя погодилася на пропозицію пані Осадчої. Судовий розгляд було перенесено на 15:00 шостого квітня.

За матеріалами видання "Маєш право знати"