WTF?
     
Розбійний напад у Броварах, у власній квартирі

 До нашої редакції звернулася жінка, яка розповіла нам жахливий випадок, що трапився з нею та її близькими. Нещодавно в нашому місті стався зухвалий злочин. Невідомі вдерлися в квартиру родини Осипчуків-Тропіних і нанесли чоловіку кілька, ножових поранень.

- Як це сталося? - питаємо в цивільної дружини пораненого, Олени.

- Ми з чоловіком (Анатолієм Федоровичем) проживали за адресою Бульвар Незалежності 3а. 13-го березня приблизно о 16:20, нам подзвонили в двері. Спершу побігла дитина відчиняти, але чомусь відчиняти пішов саме Толя...

- Скільки років дитині?

- Скоро виповнюється 13. Крізь двері незнайомі нам представилися поліцією, сказали, що ми опитували щойно ваших сусідів, необхідно й вас опитати. Толя ще й мене запитав: цікаво, що трапилось? Відчинив двері, стоять двоє, в одного я побачила ніж в руці. Відразу крикнула чоловіку, щоб він зачиняв, він потягнув їх на себе, але не встиг провернути замок. Молодики увірвалися, відразу почали наносити йому удари.

 

- Куди?

- У лопатку й у шию, зі спини, це три поранення. Я почала ховати дитину на балконі, відкрила там вікна й кричала, щоб люди викликали поліцію, щоб почули. Тим часом ці двоє перетягли чоловіка до залу там де балкон, і почали його гамселити ногами, в присутності дитини. Дочка кричить: не вбивайте. Толя почав хрипіти, я кричу: не вбивайте. Потім один нападник лишився бити чоловіка, а другий підійшов до мене з ножем, каже: знімай золото. Я зняла, вони кажуть: дай номер телефона таксі. Я сказала (65944), але помилилась на одну цифру з кодом міста. Вони знов почали кричати, що Толю вб'ють, дитина плаче, кричить. Я їм говорю: біля супермаркету "Варус" повно таксистів. Вони пішли, але сказали: не викликай ані швидку, ані поліцію, він сам отямиться. Це все тривало близько 20 хвилин. Щойно вони пішли, я відразу викликала швидку, чоловіка забрали в реанімацію. Згодом приїхала поліція.

- Тобто це було майже вдень і люди не ховали облич...

- Так. Вони молоді, до 30-ти років. Окрім того, не місцеві, сусіди говорять, що вони прийшли пішки, уходили також, навіть, не знали номеру таксі. Приїхали експерти, зняли відбитки, я не знаю збіглось у них щось чи - ні, мені, поки, не повідомляли. На якій стадії справа я не знаю. Я телефоную слідчим, вони відповідають, що працюють.

 

- Багато прикрас забрали нападники?

- Спочатку вони зняли з мене все: сережки, ланцюжок, три кільця. Потім віддали й забрали лише одне кільце. У шкатулці лежали: браслет, обручка чоловіка, срібло, біжутерія. Вони все згребли, також бабрали дві тисячі гривень, три телефони (2-а сенсори й один на кнопках), ноутбук.

- Дивно. Сусіди щось чули?

- Згори, знизу люди двадцять хвилин слухали ці крики та, навіть, поліцію не викликали.

- Коли саме в Анатолія стався інсульт?

- Його відразу забрали в реанімацію вже непритомного, через тиждень лише він прийшов до тями, крововилив стався відразу від побоїв. Наразі правий бік у чоловіка не працює, відняло мову.

- Які прогнози роблять лікарі?

- Ми можемо повністю відновитися, потрібні гроші та час. Конкретніше: масажі, гімнастика, потрібні послуги логопеда. Він починає говорити, ми спілкуємося, проте ви самі чуєте, що мова як пожована. Ми вже "відкрапалися", тепер на пігулках. Ми самі намагаємося робити йому масаж Для початку потрібно розім'яти праву сторону, потрібно постійно робити зарядки. Це рік-півроку, хоча нам би хотілося відновитися за місяць-два.

 

- Чоловік постійно стогне, постійно щось болить або він прагне щось сказати?

- Нас лікар попередив, що почнеться біль правої частини. Він і вночі кричить, з іншого боку, з'являється чутливість. Я лоскочу його по нозі, то він реагує.  

- Як почувається дочка після того, що сталось?

- Налякана, як і ми всі. Замикається на все що є. Це дуже страшно, адже майже вдень, у центрі міста, у власному помешканні, мало того, що на тебе нападають, ти кричиш: рятуйте, вбивають; і ніхто, навіть, поліцію не викличе. Квартира на другому поверсі (у п'ятиповерхівці), не кутова нападники пішки приходять-йдуть і нічого не бояться.