WTF?
     
Міська рада планує витратити 14 мільйонів на капремонт 46-ти броварських будинків

Броварські чиновники у 2016 році мають намір витратити трохи більше 14 млн. грн. на капітальний ремонт житлових будинків. Усього запланували відремонтувати 46 будівель. Серед робіт – ремонти конструктивних елементів, заміна та модернізація ліфтів, а також – утеплення та облицювання фасадів. Гроші передбачили в рамках Міської програми утримання та розвитку об’єктів житлово-комунального господарства на 2011–2016 роки. Про це йдеться в офіційних рішеннях Броварської міської ради.

вул. Грушевського 21

Як зазначають чиновники, усього на капітальні ремонти цього року піде 14,061 млнгрн. Із них 1,5 млн. грн.передбачили на ремонт під’їздів, 1,2 млн. грн. – на капремонт шатрових дахів. Іще 1,66 млн. грн. – на ремонт м’яких покрівель.

Окрім того, заплановані ремонти, заміни та модернізація ліфтів. Зокрема, модернізують три пасажирських ліфти у житловому будинку по бульв. Незалежності, 19-А. На це передбачили 1,56 млн. грн. Ще 9 ліфтів очікує капітальний ремонт на загальну суму в 0,5 млн. грн.

Два тижні тому депутати також додали грошей на статтю витрат «Капітальний ремонт, утеплення, облицювання фасадів, герметизація швів ж/б». Цього року на такі заходи передбачили 5,3 млн. грн.

Окрім того, як зазначають чиновники, у 6-9 під’їздах житлового будинку по вул. Михайла Грушевського, 17 проведуть реконструкцію внутрішньобудинкових мереж системи опалення. Обсяг запланованих на це коштів не уточнюють

Маєш Право Знати