WTF?
     
Кастинг «МастерШефу» у Броварах очима учасника

  Поки маленькі кулінари-аматори по-дорослому змагаються за перемогу у телевізійному реаліті «МастерШеф Діти» телеканалу «СТБ», їхні дорослі колеги поки що лишень проходять кастинг шостого сезону шоу. Цього року попередній відбір учасників проходив не тільки у великих містах країни, а й у маленьких. Це - одне із нововведень шостого сезону.

  У пошуках талановитих кулінарів, кастинг-група телепроекту нещодавно відвідала і Бровари. Нагадаємо, попередній відбір і зйомки відеоматеріалу за участі конкурсантів, що прийшли на кастинг у Броварах відбулися 13-го березня в одному з офісних центрів міста.

  Того дня випробувати свій кулінарний талант прийшло 25 осіб. Головною обов’язковою умовою участі у відборі було повноліття учасника. Завітали на кастинг і пенсіонери, і студенти, і професіональні кухарі. Незмінні судді телепроекту не оцінювали страви учасників кастингу. Вони братимуть участь у подальших етапах відбору.

Броварчанин Мелеш Євген - учасник кастингу ТВ-шоу "МастерШеф"
 Наші журналісти зустрілися та поспілкувалися з одним із учасників кастингу, Євгеном Мелешом. Хлопець живе у Броварах, тут має щасливу родину: кохану дружину та маленьку донечку. Він розповів нам, що привело його на кастинг та чому впевнений у своїй перемозі.

 Євген готувати навчився ще в дитинстві – доля змусила. Юнаку доводилося довго працювати, а інколи і готувати на роботі. Роки пройшли, а любов до кулінарії залишилася.

 Хлопець переглянув усі сезони «МастерШефу», навіть улюбленого героя має. Але про те, аби випробувати свої сили у телепроекті, всерйоз ніколи не замислювався. Перший крок до кулінарної мрії за Євгена зробили інші.

 - Жодних анкет учасника я не заповнював. Мені зателефонувала дівчина з кастинг-відділу та запропонувала прийти на кастинг. Про мене вона дізналася з інформації, яка є на телеканалах. Досвід зйомок у різних шоу в мене є, я пишу сценарії та вірші. Дівчина сказала, що на кастинг треба принести шматочок якоїсь страви. Що це має бути, вона не роз’ясняла, - розповідає Євген.

  Чи згоджуватися на цю пропозицію, хлопець довго не думав. Більше часу він витратив на вибір страви для кастингу. «Люблю готувати супи. Вони в мене виходять краще, ніж у знаменитих кухарів. Думав спочатку приготувати суп, але згодом вирішив, що краще, мабуть, смакуватиме пиріг», – провадить далі хлопець. Рецепт десерту він вигадав сам. Хлопець зазначає, любить експериментувати, тому завжди вигадує рецепти. «За три дні до кастингу спробував приготувати горіховий пиріг з вишнями. Десерт вийшов дуже смачний. Дружина навіть спочатку не повірила, що я сам вигадав рецепт», – сміється Євген.

Страва для кастингу "МастерШеф" від Мелеша Євгена
Вишневий пиріг з горіхами від Мелеша Євгена

 

Від кастингу у хлопця залишилося непевне враження. Він сподівався побачити на кастингу якщо не суддів телепроекту, то хоча б професійних кухарів. Побачивши лише знімальну групу, Євген засмутився. Та й деякі «шедеври кулінарії», які приносили конкурсанти, вразили Євгена: «Дехто приготував суші, хтось – піцу. Як на мене, це не найкращий вибір. Виглядали ці страви, до речі, також непривабливо».

  З кожним учасником кастингу представники знімальної групи спілкувалися особисто. «Мене питали, чому я не став кулінаром, навіщо мені участь у «МастерШефі», що я зроблю з виграшом. Вони шукають не лише гарних кухарів, а й цікавих персонажів», – продовжує свою розповідь Євген.

  У тому, що він потрапить до наступного етапу відбору, хлопець впевнений: «Люблю перемагати, бути  у всьому першим. Впевнений, що потраплю у "двадцятку". Про перемогу у шоу говорити поки що зарано. Готую я смачно, персонаж з мене – цікавий. Все, що треба, у мене є», – ділиться своїми сподіваннями хлопець. Чи вдасться йому потрапити до наступного етапу кастингу, Євген дізнається на початку квітня.

  Далі – відбір до сотні, двадцятки. А там вже розпочнеться найцікавіше. Імена цих щасливчиків поки що не знає ніхто. На щастя, чекати залишилося не так довго.