WTF?
     
Броварському депутату спалили вже другу автівку (ВІДЕО)

Юрій Скотніков
 Депутату Броварської міської ради від "Самопомочі", Юрію Скотнікову в ніч з 23-го на 24-те березня невідомі спалили автівку, повідомляє ресурс "Маєш право знати". Сталось це у дворі власного будинку депутата. За останній рік це вже друга машина, у серпні Ю. Скотнікову спалили "Daihatsu" (тоді він пов’язував підпал зі своєю діяльністю, зокрема у справі боротьби проти незаконного грального бізнесу у Броварах), тепер  -  "Ланос".  Інцидент депутат асоціює зі своєю діяльністю у міській раді.

 Ю. Скотніков говорить, що сусіди помітили авто у вогні близько 2:30 ночі 24-го березня. Разом з жителями під'їзду депутату вдалося загасити полум'я до прибуття поліції та пожежників. Він переконаний, що це не випадковість і вказує на два джерела загоряння. Причини, наразі, встановлюються.

О 9-ій ранку до під'їзду депутата прибули його колеги. Лідер броварської фракції "Самопоміч", Андрій Василенко, зауважив, що за кілька днів до інциденту, депутати вже мали інформацію щодо можливих провокацій стосовно броварських депутатів, зокрема що стосується підпалів автомобілів.

Лідер броварської "Самопомочі" Андрій Василенко
 - Це дуже прикра ситуація, але водночас дуже цікава. Дуже багато "збігів" останнім часом, особливо що стосується наших голосувань у міській раді. Так, зокрема, під час останньої розмови з нашим депутатом, який проголосував всупереч рішенню фракції (Максим Семенов), цей депутат натякав, що найближчим часом з опозиційними депутатами можуть відбутися подібні речі. Поки жодних остаточних висновків ми не робимо, але наразі це все виглядає як залякування депутатів. Зараз ми починаємо збирати кошти для нашого колеги Юрія Скотнікова, адже він щойно витратив всі свої заощадження для придбання авто, яке йому сьогодні спалили. Дуже прикро, що люди, які намагаються зробити щось хороше для свого міста, почуваються тут у небезпеці. Це потрібно негайно змінювати, але для того, щоб це змінити, потрібно об’єднати зусилля не лише депутатів, але й усієї громади.

- Ви досить акуратно, але все ж таки висловлюєте певну версію. Як на вашу думку, чому все ж таки почали з Юрія Скотнікова?

 

- Ми нічого не беремося стверджувати пов'язані дії депутата в раді, подальше виключення нашого однопартійця та згоріла автівкка. Але не зважати на таку кількість збігів, ми також не можемо, висновок напрошується сам собою, якщо розкласти події в часі: півтора тижня тому голосування, тиждень тому нас попередили, позавчора виключили Семенова, а тепер це. Чому саме Юра складно сказати, але можливо тому, що з депутатів його автівка найменш захищена. У Тетяни Крилової машини немає, у мене автівка підприємства по моїм фінансам це б не вдарило, до того ж вона здебільшого перебуває під охороною або не в Броварах, у Чаюна Володимира Григоровича автівка також переважно під охороною, Максима Семенова виключили - от і все. Лишився Юрій, який живе у звичайній багатоповерхівці, де у дворі немає відеонагляду й охорони. Це якщо розглядати таку версію, іншого логічного пояснення у мене поки немає. Але знову ж таки, ми не можемо нічого стверджувати, адже особистих погроз, наскільки мені відомо, не було. Нам взагалі було сказано: дивіться, була ситуація з велосипедом Саука, це початок, а далі можуть і автівки запалати.

Нам вдалося взяти коментар і у власника згорівшого авто, депутата Броварської міської ради Юрія Скотнікова:

 Отже, що ж це було, сподіваймося, ми незабаром дізнаємося.

 Стаття підготована з використанням матеріалів видання "Маєш право знати".