WTF?
     
Крадіжки в броварській лікарні

У Броварській лікарні раніше судима особа викрала 3,5 тисячі гривень у жінки, яка прийшла перевідати хворого. Але з «кримінальним заробітком» їй не дали змоги втекти небайдужі громадяни.

До чергової частини Броварського відділу поліції надійшло повідомлення від місцевої жительки, що у лікарні невідома жінка намагалася викрасти її гроші в сумі 3509 гривень.

З’ясувалось, що до медичного закладу «завітала» 33-річна жінка з метою крадіжки цінних речей. Вона не очікувала, що в палаті будуть пацієнти та відвідувачі, однак це не зупинило зловмисницю. Непомітно витягнувши гроші з кишені верхнього одягу, молодиця  намагалася зникнути, але її зупинили пацієнти лікувального закладу та викликали працівників поліції.

Крадійкою виявилась 33-річна безробітна жінка, яка неодноразовопритягувалася до кримінальної відповідальності.

За даним фактом слідчим слідчого відділу Броварського відділу поліції відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.15, ч.2 ст.185 (незакінчений замах на крадіжку) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває. Поліцейські перевіряють жінку на причетність до скоєння аналогічних злочинів на території області.

Броварський ВП ГУНП в Київській області