WTF?
     
У лавах броварських депутатів триває очищення

 22-го березня "Об'єднання "Самопоміч" у Броварах, із лав фракції було виключено депутата Броварської міської ради Київської області, Семенова Максима, про це повідомляється на сторінці партії.

Олексій Дорошенко - депутат обласної ради від "Самопомочі", депутат БМР Максим Семенов ("Самопоміч"), голова броварської фракції "Самопоміч" Андрій Василенко, Андрій Острогруд - директор підприємства "Київгума" та голова місцевого осередку "Самопомочі".


 Рішення продиктоване голосуванням по ключовим питанням всупереч узгодженому рішенню фракції та порушення дисциплінарного статуту партії. Усі 14 членів команди вислухали пояснення, вже колишнього, однопартійця, і зробили свій вибір. Лідер броварської "Самопомочі" дав нашим журналістам коментар з цього приводу.

Лідер броварської "Самопомочі" Андрій Василенко
- Максим Семенов проголосував всупереч рішенню, яке він сам і приймав, у результаті команда вирішила його виключити. У нас бувають будь-які розбіжності, але ми все обговорюємо всередині команди, у кожного є своя думка, і ми намагаємося переконати одне одного. Після цього приймається якесь спільне рішення (є можливість не голосувати за нього, тощо), але в цьому випадку проголосувалось рішення, яке всі підписали. Попри цей підпис, людина проголосувала проти свого ж рішення, до того ж по ключовому питанню.

Отже, очищення серед місцевих депутатів триває.

Використані світлини з сайту Броварської міскої ради та соцмереж.