В Броварах пройшов Всеукраїнський відкритий турнір з боксу «Козацька звитяга» серед молоді та юніорів

З 17 по 19 березня у залі боксу Броварського вищого училища фізичної культури відбувся черговий  Всеукраїнський відкритий турнір з боксу «Козацька звитяга» серед молоді та юніорів.

Бровари представляляли спортсмени відділення боксу Дитячої юнацької спортивної школи відділу молоді і спорту та відділення боксу Броварського вищого училища фізичної культури.

У перший день змагань було розіграно комплект нагород у категорії до 36 кілограмів. Друге місце виборов  Андрій Лопушенко (тренер Юрій Бойко). У наступні дні турніру переможцем у ваговій категорії до 52кг серед юніорів став - Андрій Тимко (тренер Лавренець В. А.), а ще два його вихованця посіли друге місце -  Руслан Кондратенко (вагова категорія до 64 кг, молодь) і Максим Рафальський у ваговій категорії до 75 кг серед юніорів. Третє місце посіли   Даніїл Воронін у ваговій категорії до 60 кг (тренер Вадим Лавренець),  Ілля Іващенко (до 48 кг), Руслан Трикож (до 64 кг), Олександр Нечаєв (до 52 кг) та Ростислав Главацький (до 63 кг) – вихованці Юрія Бойко.

На урочистій церемонії нагородження були присутні поважні гості - гетьман Дмитро Сагайдак, представники відділу молоді та спорту Броварської міської ради, директор Броварського вищого училища фізичної культури Олександр Чигирин, ієрей отець Георгій, діючий чемпіон світу з професійного боксу за версією WBC Віктор Постол та інші.