WTF?
     
Тренування броварських рятувальників

22 березня рятувальниками Броварщини було проведено комплексно-об’єктове тренування на АЗС «Амік Україна», розташованих в м. Бровари та районі. Навчальною метою тренувань було відпрацювання практичних навичок та визначення готовності персоналу об’єкта до дій передбачених відповідними планами та інструкціями в разі виникнення надзвичайних ситуацій.

У ході заходу рятувальники ставили собі за ціль визначення загального стану об’єкта щодо техногенної та пожежної  безпеки та відпрацювання учасниками навчань алгоритму практичних дій з організації та здійснення заходів, передбачених планами реагування на надзвичайні ситуації, (локалізації і ліквідації наслідків аварій), цивільного захисту на особливий період.

 

Під час комплексно-об’єктового тренування було практично відпрацьовано умовне гасіння пожежі та проведено лекцію на теми «Виявлення вибухового пристрою, або іншого підозрілого предмету», «Виявлення боєприпасів чи предмету схожого на боєприпас під час проведення зовнішніх робіт», «У приміщенні розбито ртутний термометр».

ГУ ДСНС України у Київській області