WTF?
     
Традиційний весняний матч броварського "Юніону" з київським "Арсеналом"

В суботу 19.03.2016 року в Броварах на запасному полі СК "Спартак" відбулась перенесена товариська гра броварського футбольного клубу "Юніон" з київським "Арсеналом".

Вже стало традиціїєю у "юніонівців" кожної весни в рамках підготовки до різних турнірів проводити "товарняки" з різними командами не тільки нашого міста. Нажаль позаминулих вихідних в останній момент зірвалася товариська гра з футбольним клубом "Козелець" з одноіменного міста в Чернігівській області, тому броварчани запросили до себе давніх друзів з Києва. 

Нагадаємо, що 05.04.2015 року "Юніон" вже зустрічався в Броварах з ФК "Арсенал". Тоді в тяжкій боротьбі пермогу святкували броварчани, здобувши перемогу у киян з рахунком 2:0.

 

Цього року ФК "Юніон" також був налаштований на перемогу. Гра проходила за ініціативи "юніонівців", було створено багато моментів, але, можна сказати, що все вирішили перші хвилини гри, коли "Юніон" почав з високого пресингу, що вилилося в два швидкі м'ячі Курченка Віталія (2 хв.) та Логуша Дмитра (6 хв.).

Потім броварський клуб трохи збавили обертів, але перевагою володіли дуже помітно. Після чергової атаки, на 36-й хвилині, після гри на добиванні Науменко Віталій робить рахунок 3:0.

 

Після перерви гра дещо вирівнялася, у гостей стало більше виходити, але рахунок не змінився, хоча моментів вистачало біля обох воріт. З фінальним свистком рахунок матчу не змінився - 3:0 на користь броварчан.

Президент броварського ФК "Юніон" Руслан Семенець після матчу прокоментував гру:

- Зустрічалися з давніми друзями-суперниками київським "Арсеналом". Вже стало доброю традицією третій рік поспіль, що кожного року навесні, в рамках підготовки до наступаючого сезону, проводити товариські матчі з київськими хлопцями. Хочеться відмітити, що в складі "Юніона" були відсутні кілька ключових гравців. Але і цим, напіврезервним складом нам вдалося зробити свою гру. Хочу також подякувати команді "Арсенал" та її гравцям та побажати обом клубам перемог в усіх турнірах, в яких братимуть участь.