WTF?
     
LEXUS зупинила броварська береза (ВІДЕО)

19.03.2016 року о 22:20 в Броварах по вул. Київська трапилось ДТП за участю позашляховика Lexus RX 300.

Рухаючись у напрямку м. Київ, водій автомобіля Lexus RX 300 в останню мить помітив пішоходів, які на пішоходному переході переходили дорогу та аби уникнути зіткнення з людьми, різко вивернув кермо вліво. В результаті чого, автомобіль пошкодив бетонний бордюр та злетів в кювет, де транспортний засіб зупинило дерево.

Прибувши на місце дорожньо-транспортної пригоди, журналісти видання "At Brovary" побачили натовп перехожих біля пошкодженого автомобіля. Майже відразу з нами приїхали працівники патрульної служби поліції, які не гаячи часу почали оглядати потерпілий транспортний засіб.

 

Як потім вияснилось в автомобілі Lexus в момент ДТП знаходились дві жінки, які дивом серйозно не постраждали. 
Нам вдалося поспілкуватися з водієм-свідком, який в цей час був припаркований в 20-ти метрах від місця ДТП:

- я почув сильний свист гуми та побачив на проїзжій частині, як пішоходи перед самою машиною розбігаються в різні боки. Потім сильний удар в бетонний бордюр. Автомобіль підкинуло в повітря. Через мить транспортний засіб зупинило дерево.

- Тобто люди переходили дорогу на "зебрі"? Тут же стоїть світлофор! Виходить, або пішоходи переходили на червоний, або автомобіль їхав на червоне світло світлофора.

- Пішоходи почали переходити на зелене світло.

- Швидка допомога ще не приїжджала? Який стан у водія та пасажирки?

- Швидка відразу приїхала, але жінка-водій та її пасажирка відмовились від послуг лікарів.

 

Ми знову вирушаємо до пошкодженого позашляховика, біля якого вже водій та пасажирка почали броварським поліціянтам диктувати свої умови. Вони відмовлялися віддавати свою машину на штраф-майданчик, відмовлялися надавати інформацію працівникам внутрішніх справ без присутності свого адвоката, забороняли журналістам вести фото та відео фіксацію їхнього транспортного засобу (згодом відкрутили номера автомобіля). Пропонували поліціянтам "зам'яти" цей прикрий випадок, адже ніхто крім їхнього автомобіля та бетонного бордюру не постраждав. З приводу пошкодженого бордюру жінки пообіцяли владнати ситуацію з броварською мерією.

 

Нам вдалося знайти ще одного свідка аварії, який розповів нам цікаві деталі:

- я працюю через дорогу охоронцем, тому через півхвилини після ДТП я підбіг до пошкодженого позашляховика, аби допомогти людям, які в ньому знаходились. За кермом була блондинка, поруч сиділа інша жінка. Обидві були живі та намагалися вийти з транспортного засобу. Цікаво, що працівникам поліції вони сказали, що за кермом була жінка, яка насправді була пасажиром. Я намагався про це повідомити поліціянтів, вони сказали, що ще мене допитають.

- Ви не помітили на який колір світлофора їхав позашляховик?

- Lexus їхав дуже швидко, як мінімум 120-130 км/год., пішоходи точно переходили на зелене світло. Ще я помітив, що спочатку позашляховика підрізало якесь авто, яке виїжджало з парковки, що біля "Епіцентру".

 

Ми вирішили дізнатися версію випадку у водія (за свідченнями свідка, пасажира) "Лексуса", яка неочікувано після заборон вести фото та відеозйомку, люб'язно погодилась дати свій коментар журналісту:

- Скажіть, ви керували автомобілем під час ДТП?

- По-перше, ніякого ДТП нема, я просто невдало заїхала на газон, це просто порушення ПДР, ніхто не постраждав. По-друге, я власниця цього автомобіля та я була за кермом.

- Ви вживали алкоголь перед випадком?

- Я звісно ні, моя подруга трішки.

- На пішохідному переході ви їхали на зелене світло світлофора? З якою швидкістю?

- Наша швидкість не перевищувала 80 км/год. і звісно я їхала на зелений колір.

- Виходить, що пішоходи на "зебрі" порушували правила?

- Які пішоходи? Дорогу переходила тільки одна людина.

В цей момент до "постраждалих" приїхали друзі на "Мерседесі" представницького класу і ми припинили наш діалог. Чоловік та жінка, які вийшли з "Мерседесу" відразу направились до поліціянтів, які в цей час перебували в патрульному автомобілі.

 

Згодом до місця ДТП під'їхала ще одна патрульна машина, в якій перебував головний інспектор патрульної поліції Броварського відділу поліції капітан Володимир Шуб. Вивчивши ситуацію він запросив водія та пасажира позашляховика до свого автомобіля для складання протоколу ДТП. Опісля ми повідомили головного інспектора про свідка дорожньо-транспортної пригоди, який може повідомити важливу інформацію. Володимир Шуб сказав, що всіх обов'язково опитають.

- Ви вияснили, хто з жінок був за кермом і чи будуть їх перевіряти на наявність алкоголю в крові, - запитали журналісти у Володимира Шуба.

- За кермом автомобіля була його власниця. На вміст алкоголю в крові поліція перевіряє тільки тоді, коли є ознаки алкогольного сп'яніння. Я цих ознак не побачив.

- Є свідок, який один з перших підбіг до пошкодженого автомобіля і за кермом він бачив не власницю даного транспортного засобу. На подушці безпеки залишились сліди від помади. Можливо потрібно провести експертизу, якщо є розбіжності у свідченнях?

- То не помада, то сліди крові.

 

(Рожева кров постраждалого водія)

- Позашляховик буде доставлено на штраф-майданчик Броварського відділу поліції?

- Ні, власниця вже викликала евакуатор, вона забирає свій транспортний засіб. Постраждалих в даній пригоді не було, претензій також, тому було прийнято рішення не арештовувати автомобіль.

 

Біля другої ночі приїхав евакуатор, який так і не зміг з першого разу забрати постраждалий позашляховик. Механічний стан транспортного засобу був в незадовільному стані і автомобіль розпадався на шматки в прямому сенсі слова. 

 

Оформлення ДТП тривало близько п'яти годин і все ж ситуація з цією цікавою дорожньо-транспортною пригодою була вирішена саме так...