WTF?
     
Броварська "Свобода" провела "АТО" в міськраді. Депутат тікав через вікно. (ВІДЕО)

 12-та сесія Броварської міської ради  розпочалася в коридорі, депутатів обшукували металошукачем, посилаючись на регламент (який ще не затверджено). Серед відповідей лунає що це "розпорядження секретаря". Та чи має він таке право, не впевнені й самі депутати. Але згодом стає зрозумілим мотив.

 

 Лідер броварської "Свободи", Шевчук О.С. зробив заяву про виключення секретаря, О. Здоровця з партії, проте останній, вочевидь, зробив неочікуваний хід. Секретар вручив О. Шевчуку якийсь документ, чим викликав здивування "свободівця", після цього почалась бійка. Її ініціювали депутати різних рівнів від "Свободи".

Вони досить жорстко побили своїх колишніх однопартійців, які намагалися врятуватися через вікно. Під час заворушення хтось розпилив сльозогінний газ, летіли яйця, за неперевіреними даними, О. Здоровець, навіть, отримав ножове поранення (наразі інформація перевіряється).

Отже, перестороги та захист "тітушок" цього разу не допомогли О. Здоровцю всидіти на кріслі.

Трохи пізніше в соціальній мережі депутат міськради Броварів та член фракції "Свобода" Сергій Бойко прокоментував сьогоднішню сесію:

 Стаття підготована за матеріалами ресурсів: "Трибуна Бровари"соцмереж.