WTF?
     
Бровари без "Кулиничів"

 18-го березня на засіданні земельної комісії БМР розглядалося питання щодо незаконного встановлення у 2012-му році низки МАФів, у яких потім відкрилися магазини-кафе швидкого харчування "Кулиничі" (власниками яких, ЗМІ називають екс-регіоналів Олександра Мисика та Олексія Азарова), повідомляє видання "Маєш право знати".

 На засіданні були присутні представники, вищезгаданих, пунктів харчування, які представили депутатам звернення на ім’я "голови міськради".  У ньому підприємці просили узаконити МАФи, самовільно встановлені 4 роки тому.

Депутати зауважили, що "Кулиничі" за одну ніч встановили свої МАФи усім містом без жодних дозволів та в порушення мораторію на встановлення МАФів, який діє у Броварах. Окрім того, протягом 4-х років  мережа "Кулиничі" не сплачувала в міській бюджет жодної копійки за користування міською землею.

 Через це, земельна комісія у повному складі проголосувала за демонтаж незаконно встановлених «Кулиничів» на всій території міста. Рішення підтримали всі депутати-члени земельної комісії: Володимир Опалько ("Солідарність"), Андрій Василенко ("Самопоміч"), Петро Бабич ("УКРОП"), Вадим Андрієвський ("Радикальна партія Ляшка"), Олександр Резнік ("Батьківщина") та Василь Кочубей (позафракційний, голова комісії). Отже, "Кулиничі" незабаром повинні демонтувати спеціалісти спецвідділу по благоустрою.

Стаття підготована за матеріалами видання "Маєш право знати".