WTF?
     
Школяри провели змагання з баскетболу за Кубок Броварського відділу поліції

З метою популяризації та пропаганди серед молоді здорового способу життя та запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі, співробітники сектору ювенальної превенції спільно з керівництвом управління освіти і науки, відділом молоді та спорту Броварської міської ради та головою батьківського комітету організували змагання з баскетболу серед дівчат. 

 

У змаганнях брали участь вісім місцевих шкіл. Всі команди показали досить високий рівень, однак найсильнішими виявились учениці ЗОШ №5, друге місце виборола команда школи №9, а третє – команда школи №7.

Усім учасницям вручили грамоти та медалі, а переможці отримали перехідний кубок начальника Броварського відділу поліції. Після чого, у доброму настрої та з заслуженими нагородами вони повернулися додому.

 

Поліцейські переконані, що такі змагання – найкраще дозвілля для підлітків. Крім того, вони відіграють значну роль у профілактиці підліткової злочинності. Важливо саме у момент становлення особистості підлітка направити дитину у вірне русло та дати можливість реалізувати свої здібності, адже заняття спортом виховують і дисциплінують кожного учня.

Броварський ВП ГУНП в Київській області