WTF?
     
Внесення змін до бюджету Броварів на 2016 рік

 18-го березня о 16:00 у малій залі засідань виконкому на вулиці Гагаріна, 15 відбудеться засідання депутатів. Порядок денний включає пропозицію перерозподілити кошти між загальним фондом та бюджетом розвитку, окрім того, прилаштувати частину вільних залишків та прийняти субвенцію коштом державного фонду регіонального розвитку. Пропонується скоротити статтю витрат "Благоустрій міста" (Управління житлово-комунального господарства) на 5 771 000 грн. Частину цих коштів (1 176 501 грн) планують перекинути на статтю "Професійно-технічні заклади освіти" (Управлінню освіти і науки), решту (4 594 499 грн) – до спеціального фонду на реалізацію проекту "Капітальний ремонт з відновленням інженерно-транспортної інфраструктури та благоустрою парку "Перемога" в м. Бровари Київської області".

 Решту потрібної суми покриють коштом залишку бюджету (4 550 056 грн) та субвенції за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (9 144 555 грн) на реалізацію проекту "Капітальний ремонт з відновленням інженерно-транспортної інфраструктури та благоустрою парку "Перемога" в м. Бровари Київської області".

  26 лютого депутати БМР ухвалили рішення про фінансування капітального ремонту центрального парку порівну 50% на 50%. Загальна вартість проекту, який затвердили депутати – 18,2 млн грн. Однак дехто з них виступали проти ухвалення цього рішення і просили відкласти його на вивчення, адже проект капітального ремонту не було надано депутатам для ознайомлення, окрім того, він не був обговорений з громадськістю.

Лише через кілька тижнів після сесії проект ремонту був оприлюднений.

 Стаття підготована за матеріалами  видання "Маєш право знати".