WTF?
     
Літературний вечір від броварських школярів

16 березня 2016 р.о 12-00 в міській бібліотеці для дітей відбувся масовий захід з нагоди 202- ої річниці від дня народження Т.Г.Шевченка. Підготували літературний портрет «Тобі Кобзарю, наш уклін» фахівці бібліотеки разом з нашими постійними користувачами, учнями 4-А класу ЗОШ №8, (класний керівник Віра Петрівна Ткаченко).
Виразно виконані дітьми вірші, пісні Великого Кобзаря зароджують в душах маленьких українців почуття гордості й патріотизму. А огляд книжково-ілюстративної виставки знайомить з творчістю Великого сина українського народу. 

 
Серед присутніх дітей Кравчук Уляна, Лук’янова Марія, Оприщенко Настя, Гльоза Софія, Корінний Ростислав стали лауреатами премій фестивалю літературної творчості, започаткованого в цьому році в нашому місті до дня народження Т.Шевченка «У слові – вічність». Бібліотекарі міської бібліотеки для дітей стали інформаційним джерелом для наших читачів і надзвичайно горді від їх досягнень. З великим задоволенням ми привітали переможців і завдяки спонсорським коштам вручили дітям невеличкі подарунки.
Присутніх на заході – 21 чол.

Відділ культури м.Бровари