WTF?
Броварчани почнуть відзначати річницю незалежності України за день до свята. Протягом 09:00 - 10:00 23 серпня у місті відбудеться урочисте підняття Державного Прапора.

Читати більше »

Стрічка публікацій
Український боксер із м. Бровари Віктор Постол здобув дострокову перемогу в 10 раунді над Лукасом Матіссе. Таким чином, броварчанин завоював титул чемпіона світу за версією WBC у першій напівсередній вазі.  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 378   
Рейтінг:    -
0
    +
1
 
На сьогодні спеціальну середню та вищу освіту в Броварах з легкістю можна здобути в різних освітніх закладах міста. Одним із таких є Броварський коледж вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини “Україна”», який існує у нашому місті вже більше 15 років.  Читати більше »
Автор: Juli   
  
Переглядів: 414   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Цьогорічна осінь у Броварах по-справжньому тепла та незабутня - найкращий час для прогулянок із родиною. Сімейний фестиваль «Я і моя сім’я» відбувся 3-го жовтня у парку «Перемога». Організатори поставили собі за мету відродити справжні сімейні цінності. То ж чи вдалося їм цього досягти?  Читати більше »
Автор: Juli   
  
Переглядів: 387   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Огляд матчу ФК "Юніон" (Бровари) - ФК "Рудня" (с. Рудня). Представлення нового генерального спонсору ФК "Юніон" (Бровари). Коментар від президента ФК "Юніон" (Бровари) Руслана Семенця. 03.10.2015 року вранці в Броварах на центральному стадіоні СК "Спартак" відбувся матч останнього туру чемпіонату Броварського р-ну серед команд II ліги між місцевим ФК "Юніон" та командою з с. Рудня з одноіменною назвою ФК "Рудня".  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 467   
Рейтінг:    -
0
    +
1
 
Біографія його мало відома і рясніє загадками. До революції 17-го року Київ був одним із центрів розвитку авіації в Російській імперії. Тому і аеродромів у місті та його околицях вистачало, так як тоді для авіації як летовище була придатна практично будь-який майданчик достатньої довжини. Один з таких майданчиків і з'явився поруч з Броварами в 1913 році. На початку вересня 1913 року в Київському військовому окрузі були проведені великі загальновійськові маневри.  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 609   
Рейтінг:    -
0
    +
9
 
Львівська асоціація велосипедистів провела моніторинг велотрафіку в 12-ти містах України, де, на їхню думку, у мешканців найбільше двухколісних друзів. До числа найбільших велосипедних міст належить і наше місто Бровари. Серед інших міст - Львів, Київ, Миколаїв, Харьків, Черкаси, Полтава, Кривий Ріг, Івано-Франківськ, Миргород, Запоріжжя та Тернопіль. Дослідження проводились різноманітні, але всіх їх об'єднувало одне - велосипед.  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 446   
Рейтінг:    -
0
    +
2
 
В неділю 04.10.2015 о 16:10 на льодовій арені ТРЦ "Термінал" (Бровари) відбудеться гра в рамках третього туру Ліги Чемпіонів з гандболу між українським гандбольним клубом із Запоріжжя "Мотор" та клубом з Данії "Ск'єрн".  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 346   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
На 02.10.2015 рік у Броварській виборчій комісії зареєстровано 10 кандидатів на посаду міського голови м. Бровари. Кількість кандидатів може змінитися (зменшитись), якщо до 05.10.2015 року кандидат на посаду міського голови м. Бровари подасть заяву про відмову від балотування або ТВК скасує реєстрацію якогось із кандидатів.  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 543   
Рейтінг:    -
0
    +
1
 
Броварський тервиборчком зареєстрував виборчі списки від 16 політичних партій, які висунули кандидатів в депутати Броварської міської ради на місцевих виборах, що відбудуться 25 жовтня 2015 року. Загалом у виборчих перегонах за 36 мандатів міської ради змагатиметься 459 осіб, тобто “конкурс” на одне депутатське крісло – майже 13 осіб:  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 879   
Рейтінг:    -
0
    +
1
 
Ще з часів правління Януковича вибори в Броварах у багатьох броварчан іронічно асоціюються з тролейбусом Київ - Бровари. Ми вже потроху почали забувати про тролейбус Федоренка, як сьогодні знову відкрилась давно забута тема.   Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 632   
Рейтінг:    -
0
    +
3