У чемпіонаті Броварського району з футболу зіграно сім турів

Минулими вихідними пройшли матчі сьомого туру чемпіонату Броварського району з футболу. Двадцять шість команд вкотре зустрічалися на спортивних майданчиках Броварщини. Деякі футбольні клуби вже встигли відірватися від інших і утвердитися на лідерських позиціях. Нагадаємо, цьогорічний сезон чемпіонату стартував у перші дні травня.

У 7 турі чемпіонату Броварщини у вищому дивізіоні ФК «Рудня» переміг «Альтернативу» з Шевченково. Минулого разу жителі Рудні зіграли внічию з «Десною-2». Після минулої перемоги над «Красилівкою» у 7-му турі великодимерський «Колос» програв «Беркуту» з рахунком 3:1. Не пощастило «Красилівці» – вона поступилася гоголівському «Ресмусу» з нищівним рахунком 2:7.

Становище команд-учасниць першої ліги майже незмінне. Дотепер трійку лідерів очолює «Зазим’є». Вкотре помінялися місцями в турнірній таблиці команди «Селітк» і «Тарасівка». Остання займає четвертий щабель завдяки перемозі над «Княжичами», які після 7 турів замикають турнірну таблицю. «Димерка» перемогла семиполківський «СМ-25» і вдало вирвалася з останнього місця.

Триває запекла боротьба за розподіл перших місць у другій лізі. Після 7 турів за друге і третє місця змагаються калитяни та броварчани з ФК «Юніон». Обидві команди цього разу перемогли своїх суперників із однаковим рахунком 4:1, чим і заробили чергові три бали. Від першого місця «Калиту» і «Юніон» все ще відділяє один бал. «Богданівка». в свою чергу, реабілітувалася після кількох поразок поспіль і здобула перемогу над красилівським «Арсеналом».

Рішуче налаштовані посісти перше місце «юніонівці». У сьомому турі вони зустрічалися з іншими мешканцями Броварів – гравцями ФК «Альянс». Вдома обом броварським командам місця не знайшлося, тому футболісти грали на полі у Требухові. Вдача від початку була на боці «юінонівців» – за перший тайм вони тричі влучали у ворота «Альянсу». Після сорока п’яти хвилин матчу його результат можна було передбачити. Після перерви «Альянс» зібрався з силами і забив один гол супернику. На це «Юніон» відповів ще одним голом. Гра закінчилася з рахунком 4:1 на користь «юніонівців».