Четвертий тур чемпіонату району з футболу: "Юніон" ввірвався до трійки лідерів другої ліги

Футбольний сезон на Броварщині у самому розпалі. Минулими вихідними, 27-28 травня, відбулися матчі четвертого туру чемпіонату району. Попереду у 26 команд, які беруть участь у цьогорічному сезоні, — кілька місяців щотижневих ігор за першість Броварського району. Нагадаємо, дебютні матчі команди зіграли у перший травневий тиждень.

Лідером за кількістю забитих голів у четвертому турі став ФК «Асканія-Флора», який нині посідає третє місце вищої ліги. Калинівчани сім разів влучали у ворота шевченківської «Альтернативи». Гарним результатом відзначилася «Десна-2». У команди чергова перемога — цього разу над представниками Красилівки.

Нарешті у першій лізі виокремилася трійка лідерів. Перше місце як і раніше утримує команда з Зазим’я. Попри зіграний внічию матч із Тарасівкою, на другому місці закріпився ФК «Плоске». Першу трійку замкнула семиполківська «Легенда» завдяки перемозі над аутсайдером першої ліги ФК «Димерка». Має шанси потрапити до числа призерів і ФК «Селтік». Три бали за перемогу над «СМ-25» покращили турнірне становище команди на дві позначки. А от друга нічия Тарасівки у цьогорічному сезоні опустила її на п’яту позицію турнірної таблиці.

Команди-учасниці другої ліги, на відмінну від першої, зрівнюють позиції. Після четвертого туру перше місце між собою ділять калинівчани та богданівчани. Останні вперше за сезон повернулися додому з поразкою. Броварчани з ФК «Юніон» виявилися сильнішими, тому й піднялися на третій щабель турнірної таблиці, зайнявши місце команди з Шевченково. Вкотре не змогли забиту переможну кількість м’ячів команди Бобрика і Княжич.

Емоційним для вболівальників і самих футболістів видався матч «юніонівців» проти гравців «Богданівки». Цього разу броварчани проводили зустріч вдома на запасному полі стадіону «Спартак». Після трьох перемог поспіль богданівчани розслабилися і дали броварчанам на 26-ій хвилині відкрити рахунок матчу. Другий гол вони забили на передостанній хвилині першого тайму. Після перерви футболісти активізувалися. За кожен м’яч точилася запекла боротьба. Гравці «Богданівки» змогли один раз влучити у ворота суперника. Однак останній гол був за «юніонівцями», який вони забили на 64-ій хвилині. Зрештою, матч закінчився з рахунком 3:1.