На Броварщині пройшли матчі третього туру Чемпіонату району з футболу

Спортивні майданчики Броварщини втретє прийняли матчі за першість району з футболу. Чергові зустрічі спортивних клубів відбулися на минулих вихідних, 20-21 травня. Як відомо, участь у цьогорічному сезоні турніру беруть 26 команд Броварського району. За три проведених тури деякі з них вже вирвалися в лідери.

Невпинно до здобуття кубку чемпіонату у вищій лізі йде ФК «Беркут» із Броварів. У активі команди ‒ чергова перемога, цього разу над «Металургом». Матч, що завершився з рахунком 3:0, приніс команді додаткові три бали. А броварський ФК «Металург» претендувати на лідерство поки не може. Старожил турніру ФК «Колос» підтвердив свої позиції, зігравши внічию з гоголівським «Ресмусом».

Через поразку у грі проти ФК «Зазим’є» — лідера турнірної таблиці першої ліги — семиполківський «СМ-25» опустився одразу на дві позначки. Свої позиції втратили і княжичани, які після трьох турів займають сьоме місце. У трійку лідерів ввійшла семиполківська «Легенда», яка поки що ділить «бронзу» з «Тарасівкою». У ІІІ турі команди внічию зіграли проти одна одної.

Футбольна команда Богданівки продовжує невпинно йти до перемоги у другій лізі. Три гри — і три перемоги. Цього разу Богданівці поступилися калитяни, які наразі займають другу сходинку турнірної таблиці. За ними — ФК «Шевченково-2» з п’ятьма балами. Матч команди проти мешканців Бобрика у третьому турі закінчився з рахунком 2:2.

Четверте місце другої ліги все ще за броварським ФК «Юніон». У III турі його гравці зустрічалися з аутсайдером таблиці ФК «Княжичі-2». З перших хвилин матчу було зрозуміло, обидві команди до гри готувалися. Відкрили рахунок княжич у перші 20 хвилин. Майже весь тайм вони провели біля воріт свого суперника. Після перерви броварчани активізувалися й справді налаштувалися на перемогу. Створивши кілька гольових моментів, «юніонівці» не змогли їх реалізувати. Лише за 20 хвилин до фінального сигналу арбітра вони влучили у ворота Княжич. Після того рахунок гри не змінювався і матч закінчився нічиєю.