Спортивний сезон: на Броварщині стартував чемпіонат району з футболу

На Броварщині пройшли дебютні матчі за першість Чемпіонату району з футболу. Початок сезону 2017 року припав на минулі вихідні, 6-7 травня. Триватиме турнір кілька місяців поспіль. Усі зустрічі команд традиційно відбуватимуться на спортивних майданчиках Броварського району. Загалом у цьогорічному сезоні вирішили взяти участь 26 команд. Це на чотири менше, аніж минулого року. У вищій лізі змагатимуться 10 футбольних клубів, а в першій та другій — по вісім відповідно.

Краще за інших у першій грі проявив себе старожил турніру ФК «Колос». Протягом двох сорокап'ятихвилинок, проведених на полі з «Альтернативою», команда шість разів влучала у ворота суперника. А від ФК «Альтернатива» удача відвернулася — жодного голу його гравці так і не забили.

Нервовою видалася також гра між «Десною-2» та «Ресмусом». Гравці обох команд створили багато гольових моментів, кілька з яких вдало реалізували. Зрештою, матч закінчився з фінальним рахунком 3:2 на користь «Десни».

З однаковим рахунком 4:3 закінчилися матчі ФК «Зазим’є» ‒ ФК «Тарасівка» і ФК «Селтік» ‒ ФК «Легенда». Команди-представниці першої ліги до останньої хвилини боролися за перші бали на цьогорічному чемпіонаті. «Зазим’є», «Легенда» та «Княжичі», які з рахунком 4:0 перемогли «Димерку», все ж вибороли по три очки.

Свій шлях у сезоні розпочали з перемоги гравці броварського ФК «Юніон»,  які змагалися з командою Бобрика. Рахунок відкрили «юніонівці» на 17 хвилині матчу. За тим у першому таймі хлопці ще на 17, 34 та 37 хвилинах забивали м'ячі «Бобрику», якому тільки декілька разів вдалося впритул наблизитися до воріт броварчан. Протягом другого тайму ті атакували воротаря суперника, проте забити бодай ще один м'яч не змогли. Зрештою, матч закінчився з рахунком 4:0 на користь господарів поля.

Матч між командами першої ліги «СМ-25» і «Плоске» відбувся у неділю, 7 травня. Команди зіграли з рахунком 1:2 на користь «Плоского». А зустріч калитян і княжичан, які цього сезону грають у другій лізі, перенесли на чотирнадцяту годину дев’ятого травня.